02-06-2015

Piknik sportowo - rekreacyjne w SP 30

W piątek 29.05.2015 r. grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyli w zmaganiach sportowych zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka w SP 30 przez Radę Osiedla Łódź-Bałuty.

W słoneczny dzień plac i boiska wokół tej szkoły były pełne gwaru i wesołej zabawy. Uczestnicy mieli okazję do udziału w różnego rodzaju zawodach, grach i zabawach np. turnieju piłki nożnej klas IV – VI, wyścigów rzędów, torów przeszkód, itp. Każdy kto chciał mógł poskakać na bungee, pozjeżdżać na zjeżdżalniach lub pobawić się na placu zabaw. Przez cały czas trwania imprezy dla uczestników były dostępne: darmowy grill, wata cukrowa, popcorn, a także stół ze słodyczami, owocami i napojami.
Dzięki aktywnemu udziałowi dzieci i wspaniałej pogodzie nasz udział w tej imprezie był bardzo udany. Na zakończenie dostaliśmy od organizatorów kilka piłek do gier zespołowych, 3 komplety rakietek do tenisa stołowego i badmintona.

Ilość odsłon: 2728 Ostatnio zmieniany: 25-09-2022