10-06-2015

Gościmy studentki z międzynarodowej organizacji AIESEC

W dniach od 1 do 3 czerwca 2015 r. gościliśmy w naszej szkole studentki międzynarodowej organizacji AIESEC. Tym razem mieliśmy przyjemność poznać Lindę, która przyjechała z Toronto w Kanadzie oraz Diwali, która mieszka w Mumbaju czyli dawnym Bombaju w Indiach. Studentki przybyły do naszej szkoły w ramach realizacji projektu Inspirator i uczestniczyły w spotkaniach z uczniami klas III–VI.

Zajęcia prowadzone były w niezwykle miłej atmosferze i oczywiście w języku angielskim. Dzięki prezentacjom multimedialnym przygotowanym przez naszych gości mogliśmy poznać warunki życia i nauki krajów, z których pochodzą. Razem z Diwali zatańczyliśmy taniec hinduski i nauczyliśmy się zapisywać  swoje imiona w języku Hindi. My również zaprezentowaliśmy, przed naszymi gośćmi prezentację poświęconą naszemu miastu – jego historii, zabytkom i najciekawszym miejscom, które warto w nim zobaczyć.

To były fantastyczne spotkania, w czasie których mogliśmy sprawdzić  i rozwijać swoje umiejętności językowe!

Ilość odsłon: 4269 Ostatnio zmieniany: 17-06-2015