02-10-2015

Piknik rekreacyjny

Napisał:

2 października 2015 roku grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Łagiewnikach. Wszyscy uczestnicy wycieczki bardzo lubią spacery i wędrówki z kijkami.

Po zbiórce w szkole o godzinie 13.45, omówieniu zasad bezpieczeństwa na wycieczce, wyruszyliśmy tramwajem do Arturówka. Część uczestników rozpoczęła marsz z kijkami przez las do ośrodka. Druga grupa przeszła tę drogę spacerem krótszą trasą. Po około godzinie spotkaliśmy się razem w umówionym miejscu. Zmęczeni, pełni wrażeń, wreszcie mogliśmy zregenerować nasze siły. Czekały już na nas kiełbaski do upieczenia. Po wyśmienitym posiłku większość z nas spędzała czas na placu zabaw. Pozostali rozegrali mini turniej w piłkę nożną i biegi na torze przeszkód. Zwyciężczynią wyścigów została Anastazja Silczak z VB.

Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie i do zobaczenia następnym razem.

Ilość odsłon: 2296 Ostatnio zmieniany: 21-10-2015