02-11-2016

Rekordowa "kwesta przed kwestą"

W tym roku odbyła się na Starym Cmentarzu przy ulicy Ogrodowej XXII KWESTA na rzecz ratowania zabytków tej najstarszej łódzkiej nekropolii.

Nasza szkoła od listopada 2006 roku opiekuje się jednym z przeznaczonych do renowacji grobowców w części ewangelickiej. Jak co roku wykonaliśmy prace porządkowe na terenie i wokół grobowca rodziny Jacoba Vive.  W dniach 17-28 października 2016 r. zorganizowaliśmy w szkole "KWESTĘ przed KWESTĄ" czyli zbiórkę pieniędzy na ratowanie zabytków Starego Cmentarza wśród uczniów i pracowników szkoły. Podczas tegorocznej kwesty w szkole zebraliśmy 825,40 zł. To rekord, gdyż w zeszłym roku było to 488,77 zł. Brawa dla klasy 1a, która zebrała najwięcej i wielkie podziękowania dla wszystkich uczniów oraz rodziców za zaangażowanie.

Ilość odsłon: 1695 Ostatnio zmieniany: 02-11-2016