11-06-2017

Święto Dzieci - Świętem Sportu w klasach I-III

2 czerwca w zawodach sportowych rywalizowali uczniowie klas I-III.  Tak jak ich starsi koledzy, dzień wcześniej, ten wyjątkowy dzień rozpoczęli rozgrzewką na boisku szkolnym. Następnie dziewczynki przeszły na warsztaty taneczne prowadzone przez 2 uczennice z kl. IV i V. Po warsztatach tanecznych odbyły się Szkolne Wariacje Taneczne oraz pokazy taneczne. Chłopcy, natomiast zaczęli od rozgrzewki z piłkami, następnie odbył się turniej w piłkę nożną o Mistrzostwo SP 45 w klasach I-III. Zwyciężyła klasa III b!  Około godziny 11.00 rozpoczęły się konkurencje wyścigów rzędów - startowały w nich 10 osobowe reprezentacje klas. Przez cały czas trwania imprezy, naszym dzielnym zawodnikom towarzyszył i kibicował kot PREWENCJUSZ!

Po zakończeniu zmagań sportowych, tak jak i pierwszego dnia, zwycięzcą zostały rozdane pamiątkowe dyplomy, puchary i medale, a wszyscy uczestnicy mogli delektować się pysznymi lodami!

A oto końcowa klasyfikacja rywalizacji klas:

I miejsce - klasa III b - z wynikiem 62 pkt.

II miejsce - klasa III a - z wynikiem 44 pkt.

III miejsce - klasa II b - z wynikiem 36 pkt

Ilość odsłon: 2289 Ostatnio zmieniany: 11-06-2017