08-10-2017

Kierunek - WARSZAWA

We wtorek i w środę - 26 i 27 września kolejne grupy uczniów naszej szkoły odwiedziły Centrum Nauki Kopernik. Wyjazdy były finansowane z środków Unii Europejskiej w ramach projektu "Szansa dla szkoły".

Stolica powitała nas słońcem, które umiliło nasz pobyt. Z zainteresowaniem obejrzeliśmy Kolumnę Zygmunta na Placu Zamkowym, a następnie udaliśmy się pod Pomnik Syrenki. Jednak największe emocje wzbudziła w nas wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Porwała nas fala ciekawości i chęci zdobywania wiedzy! Niezliczona ilość eksponatów zaskakiwała nas swoim działaniem, wzbudzała refleksje, inspirowała do zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Było wspaniale! Bardzo się cieszymy, ze nasza szkoła bierze udział w projekcie "Szansa dla szkoły". Dzięki temu przeżyliśmy niesamowity dzień i aktywnie odkrywaliśmy tajemnice nauki!

Ilość odsłon: 1631 Ostatnio zmieniany: 08-10-2017