22-06-2012

PIKNIK RODZINNY 2012

W naszej szkole odbyła się II edycja długo oczekiwanego PIKNIKU RODZINNEGO.

Zainteresowanie rodzinną imprezą na terenie szkolnego boiska przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Odwiedziło nas około 360 osób. Nie liczymy tu osób, które wspomogły nas w organizacji tego przedsięwzięcia. Dzięki nim i pracy naszych uczniów działo się wiele! Uczestnicy PIKNIKU mieli okazję zjeżdżać ze zjeżdżalni, skakać na batucie, pokonać tor na rowerze trójkołowym, odbyć przejażdżkę na kucyku, skosztować watę cukrową, zamienić swą twarz w motyla, kota, psa...Każdy poziom klas przygotował atrakcje kulinarne. Pierwszaki pod opieką p.Elżbiety Wyrzykowskiej, p.Jolanty Podsiadły i z wielkim wsparciem wspaniałych rodziców, przygotowały pyszne ciasta, które szły jak ciepłe bułeczki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się tartinki. Drugie klasy wraz ze swoimi wychowawczyniami p.Jadwigą Łuczak, p.Joanną Giryn zaproponowały babeczki o różnych smakach i kompozycji. Wychowawczynie klasy trzecich p. Małgorzata Żak, p. Ewa Chmurska, p. Karolina Politowska wraz ze swoimi uczniami przygotowały pyszne i do tego bardzo kolorowe kanapki. Czwarte klasy pod przywództwem p.Jolanty Ozimek, p.Anny Otto-Dutki i p.Karoliny Zmysłowskiej- Kutysz zadbały o zimne napoje. Piątek klasy wraz z p. Hanną Wiśniewską, p. Małgorzata Wasilewską i z p. Zbigniewem Krukowskim miały w swej ofercie ciepłe napoje. Ostatnia grupa, to klasy szóste, które wraz z p.Joanną Lesiak, p.Jolantą Psują serwowały kolorowe i zdrowe sałatki. Wszystko wszystkim smakowało.

W czasie trwania PIKNIKU p. Jerzy Kowalczyk nauczyciel w-f prowadził zawody sportowe, w których chętnie uczestniczyły nie tylko dzieci, ale i dorośli. Wśród sportowców znalazła się babcia Uli i Pawła Kozłowskich. Pozdrawiamy babcię i gratulujemy wspaniałej sprawności fizycznej i oraz poczucia humoru. Podczas Pikniku panowie ze Straży Miejskiej znakowali rowery. W czasie trwania naszego rodzinnego spotkania można było uczestniczyć w loterii fantowej SKO, którą przygotowały p.Hanna Wiśniewska i p.Jolanta Podsiadły, jak i losowaniu szczęśliwego numeru znajdującego się na zakupionym bilecie. Szczęśliwcy mogli wygrać coś słodkiego lub pożytecznego tj. długopis, ołówek, kalkulator oraz wiele innych gadżetów.

O stronę muzyczną i nagłośnienie dbali nasi absolwenci Mateusz Politowski i Paweł Luty.

Zebrane pieniążki w kwocie 1510,00 zł zostaną dołączone do kwoty z ubiegłego roku, przypominamy było to 1411, 10 zł i przekazane na odnowienie korytarza klas IV-VI.

Dziękujemy wszystkim małym i dużym w zaangażowanie przy organizacji PIKNIKU RODZINNEGO!

Ilość odsłon: 3274 Ostatnio zmieniany: 22-03-2013