14-10-2011

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2011

"Drodzy nauczyciele! Aby uświetnić tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej postanowiliśmy (na wzór Amerykańskiej Akademii Filmowej) przyznać i wręczyć najlepszym nauczycielom Misio-Oskary."

Tak rozpoczęli uroczyste spotkanie nauczycieli i uczniów Dagmara Jas i Krzysztof Felner, uczniowie z kl. VIb.

Nauczyciele typowani byli w ośmiu specjalnych kategoriach. Do Oskara w każdej kategorii nominowanych było trzech nauczycieli. Zwycięzcy to osoby, które w danej kategorii uzyskały największą liczbę głosów. Głosowanie było anonimowe i brali w nim udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Uroczystość przygotowana została prze uczniów z Samorządu Uczniowskiego pod opieką pani Moniki Jakóbiec. Muzyczno-wokalną oprawę zapewniły uczennice klas IV-VI wraz z panią Dominiką Kobalczyk.

Ilość odsłon: 7504 Ostatnio zmieniany: 12-01-2023