20-09-2009

VIII Rajd Tour de Kalonka

Zdobywczyni roweru - Ewa Waliszewska kl.4a Zdobywczyni roweru - Ewa Waliszewska kl.4a

19 września 2009r, odbył się po raz ósmy amatorski rajd rowerowy i pieszy - Tour de Kalonka.

"Tour de Kalonka" to odbywający się, co roku rajd na pożegnanie lata. To po prostu okazja do świetnej zabawy w ostatnich promieniach letniego słońca. Uczniowie naszej szkoły pod opieką s. Grażyny Ziomek i pani Małgorzaty Kozub-Wieczorek wzięli udział w tej wspaniałej przygodzie. Po trudach rajdu wszyscy zajadali się zalewajką grzaną w wielkim kotle nad ogniskiem. Na scenie śpiewano turystyczne piosenki, a na dzieci czekała loteria fantowa. Uczennica naszej szkoły, Ewa Waliszewska wylosowała piękny żółty rower. Brawo!!!

Ilość odsłon: 2895 Ostatnio zmieniany: 06-03-2013