14-10-2009

Z wizytą w Bibliotece przy Trakcie Piotrkowskim

W dniu 13. października odbył się w Bibliotece przy Trakcie Piotrkowskim spektakl Teatru "Zwierciadło" pt. Dlaczego nie? Na przedstawienie zostali zaproszeni uczniowie klas czwartych ze Szkół Podstawowych Nr 45 i 70.

"Tematyka widowiska dotyczyła narastających problemów społecznych, tj. agresja, przemoc, manipulacja wśród coraz młodszych ludzi.
Wydaje się, że brniemy w powiększającą się otchłań złego świata, w którym coraz trudniej jest żyć nie tylko dzieciom i młodzieży, ale i nam samym. Łatwo się pogubić szczególnie wtedy, gdy granice między dobrem i złem są płynne i niewyraźne. Brakuje autorytetów, które młodzi ludzie chcieliby naśladować, których by chcieli słuchać z uwagą.
Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Dziękuję bardzo za uczestnictwo w przedstawieniu i zapraszam do dalszej współpracy."

Z poważaniem Marzena Zeglin

Ilość odsłon: 5382 Ostatnio zmieniany: 04-03-2013