01-09-2008

Nowy rok szkolny 2008/2009

Napisał:

Dnia 1 IX 2008 przyszliśmy do szkoły, by wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się z panią dyrektor Jolantą Własenko, panią wicedyrektor Marią Błaszczyk, naszymi nauczycielami, koleżankami i kolegami.

Pani Dyrektor przedstawiła nauczycieli, którzy w tym roku szkolnym rozpoczną pracę w naszej szkole. Są to: pani Anastazja Wieczorek - nauczyciel religii, pani Katarzyna Tarka - Porębska - nauczyciel języka polskiego, pani Mariola Trochlecka - nauczyciel historii i pan Paweł Chodera - nauczyciel wychowania fizycznego.
Pierwszoklasiści i czwartoklasiści oraz przybyli ich rodzice mieli sposobność poznać nowych wychowawców.
Uczniowie w dalszej części uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego przeszli do klas, by tam spotkać się ze swoimi wychowawcami.

Ilość odsłon: 2715 Ostatnio zmieniany: 23-03-2013