28-10-2013

25 października - bajkowy dzień w SP 45

Dzisiaj do naszej szkoły zawitali goście z różnych bajek. Odwiedził nas Czerwony Kapturek, Wilk, Kot w butach, Babcia, Calineczka, Kubuś Puchatek, Piotruś Pan i wiele innych wyśmienitych postaci. Wspólnie z naszymi niezwykłymi  gośćmi spędziliśmy miło czas w bajkowej atmosferze.  Klasy I-III wspólnie z młodszymi kolegami, koleżankami z Przedszkoli Miejskich nr 35 i nr 18 uczestniczyły we wspólnej zabawie, obejrzały inscenizację o Szewczyku Dratewce przygotowaną przez uczniów klas VI c.  Uczniowie  klas IV- VI zaprosili także młodszych kolegów i koleżanki do  swoich pracowni gdzie wspólnie bawili się, odgadywali zagadki, rozwiązywali kalambury, oglądali krótkie przedstawienia i smakowali różnych słodkich pyszności. Tego dnia nagrodzone zostały także najciekawsze stroje oraz bajki, komiksy i okładki książek, które z tej okazji powstały. Każda klasa otrzymała także słodką niespodziankę. To był dzień pełen magii!

Ilość odsłon: 7716 Ostatnio zmieniany: 25-11-2013