05-07-2014

Dzień Sportu

We wtorek 24 czerwca 2014r. nasza szkoła obchodziła Dzień Sportu. Uczniowie  podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe klasy 1-3 i klasy 4-6.

Wszyscy tego dnia spotkaliśmy się na boisku szkolnym. Przy uśmiechach na twarzach i dźwiękach muzyki – rozpoczęliśmy rozgrywki sportowe. Wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem na ten dzień, gdyż oprócz emocji sportowych, zwiastował on bliski koniec roku szkolnego i zbliżający się początek wakacji.

Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, zdobywając punkty oraz w konkursie plastycznym i teście z wiedzy na temat obecnie rozgrywanych Mistrzostwach Świata z Piłki Nożnej w Brazylii. Członkami komisji sędziowskich byli nauczyciele. Wszystkie dzieci wyróżniało duże zaangażowanie w konkursach i poszczególnych dyscyplinach sportowych, a także chęć zdobycia jak najlepszego miejsca. Należy podkreślić, że przestrzegane były wszystkie zasady sportowej rywalizacji, a także kulturalnego kibicowania.

Wśród klas młodszych najlepsza okazała się 2a, a w grupie klas starszych wygrała klasa 5b.

GRATULUJEMY!!!

Ilość odsłon: 6813 Ostatnio zmieniany: 07-07-2014