Artykuły filtrowane wg daty: październik 2016

Przypominamy, że dzień 31 października 2016 r. - poniedziałek - jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W tym dniu nie ma lekcji, ale organizujemy zajęcia opiekuńczo - wychowawcze. Dla wszystkich uczniów, których rodzice w tym dniu pracują czynna będzie świetlica szkolna w godz. 7.00-17.00. Nie ma obiadu.

Jeżeli w tym dniu Państwa dziecko będzie korzystało ze świetlicy szkolnej, prosimy o przekazanie tej informacji do wychowawcy klasy.

W październiku klasy II i III gościły w Teatrze Arlekin. Nasi uczniowie obejrzeli przedstawienie "O diable i cyruliku", które przeniosło ich w niesamowity świat czarów i magii teatralnej sceny. Wycieczka była nie tylko okazją do poznania teatralnych tajemnic, ale także okazja do wspólnego przeżywania i niemal odświętnego spędzania czasu w wyjątkowej atmosferze. Czasu, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników tego wydarzenia!

Nareszcie ją mamy - piękną, kolorową, pachnącą nowością - salę gimnastyczną z szatniami i pełnym węzłem sanitarnym!!! Teraz już wszystkie lekcje wychowania fizycznego będą dla nas wielką przyjemnością!

D Z I Ę K U J E M Y !!!

Kategoria: Sport

7 październiku rozegraliśmy świetlicowy turniej gry w kręgle. Do zawodów zgłosiło się 16 chłopców i 9 dziewczynek. Rywalizacja była zacięta a poziom bardzo wyrównany. Zarówno u chłopców jak i u dziewczynek w finale trzeba było przeprowadzić dogrywkę. I tak:

I miejsce zajęli: Emilka Wardzińska z kl. I a i Janek Pyziak z kl. II b

II miejsce: Amelia Syrocka z kl. II b i Fabian Pomykała z kl. II a

III miejsce przypadło Weronice Banasiak z kl. I a i Igorowi Jasińskiemu z kl. II a

Wszystkim bardzo gratulujemy i zapraszamy za Rok!!!!

Kategoria: Świetlica

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej uczciliśmy Galą Szkolnych Oskarów. Nauczyciele oraz wszyscy pracownicy szkoły otrzymali OSKARA w różnych kategoriach przyznanych przez kapitułę Samorządu Uczniowskiego. Specjalnego i jedynego w swoim rodzaju - bo p r a w d z i w e g o Oskara otrzymała Pani Dyrektor! Oskarom, uśmiechom i radości nie było końca czego każdego dnia życzymy naszym Nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły!

14 października do grona naszych uczniów dołączyło 25 pierwszoklasistów, którzy uroczyście złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły.

Wszystkich serdecznie witamy w gronie uczniów i życzymy radości w zdobywaniu wiedzy!