SP 45 - Łódź

Szczęścia - co daje radość

Miłości - co niesie spokój

Zdrowia - co rodzi wytrwałość

Wiary - co nadzieję prowadzi

Pięknych Świąt Bożego Narodzenia

wypełnionych spokojem, radością i miłością bliskich

oraz uśmiechu i serca otwartego na innych

w Nowym Roku 2017

życzą:

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i cała Społeczność Uczniowska

Kategoria: Aktualności

We wtorek, 20 grudnia 2016 r., rozpoczęła się akcja „Zrób sobie prezent na święta – wypożycz książkę !”. Czytelnicy biblioteki szkolnej mogli wypożyczyć na czas przerwy świątecznej  książkę – niespodziankę. Wszyscy lubimy prezenty, więc stosik pod biblioteczną choinką szybko topniał.

Życzymy miłej lektury!

Kategoria: Biblioteka

W poniedziałkowe popołudnie 5 grudnia wolontariuszki Szkolnego Koła Caritas wybrały się do zaprzyjaźnionej i życzliwej nam Słodkiej Pracowni, by upiec pierniczki na świąteczny kiermasz. Profesjonalne wyposażenie i pomoc Pani Darii - właścicielki Słodkiej Pracowni sprawiły, że czas mijał pracowicie, ale i bardzo przyjemnie. Efekty naszej pracy będą już do nabycia 14 i 16 grudnia podczas świątecznego kiermaszu w naszej szkole. Cały dochód będzie przeznaczony na pomoc dla Jasia Turczyna, o którym można się dowiedzieć ze strony: www.facebook.com/jasTurczyn/ oraz z ulotek, które będą także dostępne podczas kiermaszu

Kategoria: Aktualności

W czwartek , 8 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie XXIV Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego. Temat tegorocznej edycji konkursu brzmiał „Mój mural dla mojego miasta”. Ogółem napłynęło 101 prac plastycznych i 14 grafik komputerowych z 13 łódzkich szkół podstawowych. Laureaci konkursu zostali zaproszeni na warsztaty plastyczne pt. „Mury dzielą, sztuka łączy” prowadzone przez artystów z Fundacji Urban Forms. Uczestnicy zajęć mieli okazję wykonać wspólny mural na ścianie, uprzednio zbudowanej z kartonowych pudeł. A my mamy możliwość podziwiania projektów murali dla Łodzi, zamieszczonych na wystawie prac nagrodzonych.

Kategoria: Aktualności

7 grudnia 2016 r. był sportowym spotkaniem z Mikołajem. Już po raz trzeci uczniowie klas I-III uczestniczyli w "Mikołajkowych wyścigach rzędów". Po trudnych zmaganiach sportowych dzieci odwiedził wyjątkowy gość M i k o ł a j ! Radości nie było końca. W nagrodę za super zabawę i dzielną postawę sportowa uczniowie otrzymali słodkie upominki.

Tą wspaniałą sportową imprezę zakończyliśmy oczywiście wspólnym zdjęciem z Mikołajem.

Kategoria: Aktualności

30 listopada 2016 r. odbył się w naszej szkole I etap konkursu biblijnego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z " Ewangelia św. Mateusza. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Piotr Klimczak kl. V a

II miejsce - Kinga Rutkowska kl. IV b

III miejsce - Oliwier Hajduk kl. IV b

Kategoria: Konkursy
Strona 1 z 2
Scroll to top