Artykuły filtrowane wg daty: maj 2016

25 maja 2016 roku odbył się V etap konkursu czytelniczego, organizowanego pod hasłem "Czytam, więc jestem". Tym razem uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące treści lektur omawianych na lekcjach języka polskiego w bieżącym roku szkolnym. Ostatni etap całorocznej rywalizacji cieszył się największym powodzeniem. Wzięło w nim udział 31 uczniów klas IV - VI.

4 b  i  5b w  Wehikule Czasu!

24 maja obie klasy wyruszyły  w niesamowitą podróż!

Udały się do Krasiejowa  k. Opola - tam, gdzie 230 milionów lat temu NAPRAWDĘ żyły DINOZAURY!

Jagoda Desz - uczennica klasy 6b - zajęła I miejsce w XII Regionalnym Konkursie Literackim „MOJE ULUBIONE MIEJSCE W ŁODZI I REGIONIE” zorganizowanym przez SP nr 46 w Łodzi pod patronatem Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole oraz Towarzystwa Przyjaciół Łodzi.

Napisała pracę zatytułowaną :”Ta moja Łódź…”

GRATULUJEMY !

27 maja 2016 r.  - piątek - jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych. W tym dniu organizujemy zajęcia opiekuńczo - wychowawcze.

Dla wszystkich uczniów, których rodzice pracują czynna będzie świetlica szkolna w godz. 7.00-17.00. Nie ma obiadu Jeżeli w tym dniu Państwa dziecko będzie korzystało ze świetlicy szkolnej prosimy o przekazanie tej informacji wychowawcy klasy lub do sekretariatu szkoły.

III MIEJSCE naszych reprezentantów

w turnieju Mali Siłacze na Maty !

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Nikola Szymczak, Klaudia Adasiak, Roksana Wielechowska, Damian Łuczyński, Jakub Kospin i Przemek Kurantkiewicz uczestniczyli w czwartek, 12 maja, w turnieju finałowym w zapasach szkół podstawowych w Łodzi.

Kategoria: Sport

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru gazetki szkolnej "POD BUDĄ". Mamy nadzieję, że zamieszczone w niej teksty zainteresują Was i zachęcą do twórczości własnej...

kliknij TUTAJ

Zespół redakcyjny