SP 45 - Łódź

Rozpoczynamy realizację projektu unijnego

SZANSA DLA SZKOŁY

Kategoria: Aktualności

Jak co roku podczas podsumowania pracy w I semestrze, klasa która uzyskała najwyższą średnią otrzymuje najsłodszą nagrodę OGROMNY TORT. W tym roku nie ma takiej klasy bo... I miejsce zajęły aż dwie klasy z tą samą średnią: 4,24 - są to klasa V b, która już drugi rok podtrzymuje swoją mistrzowską k l a s ę, i klasa IV b, która po raz pierwszy zasmakowała słodkiego smaku zwycięstwa. Obu klasom bardzo gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

Kategoria: Aktualności

W piątek, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych spotkaliśmy się w grupach wiekowych, aby podsumować prace w I semestrze i nagrodzić tych, którzy najlepiej poradzili sobie z nauką i zachowaniem. Zanim jednak wręczono wyróżnienia zarówno w grupie klas I-III jak i w grupie klas IV-VI przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa, którymi powinniśmy się kierować podczas ferii - w domu i na świeżym powietrzu. Następnie Pani Dyrektor wręczyła wyróżnienia Tym, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, uzyskali wzorowe lub bardzo dobre oceny z zachowania i tym, którzy mieli 100% frekwencję. Szczególne wyróżnienie od Samorządu Uczniowskiego otrzymali też uczniowie na których pomoc zawsze można było liczyć. Oto ONI:

Kategoria: Aktualności

10 stycznia 2017 r. po wielu tygodniach zaciętej walki zakończył się świetlicowy turniej gry w trambambulę. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: dziewczęta, chłopcy. I miejsce w kategorii dziewcząt zajęła para z kl. II b - Martyna Juzefiak i Nicola Chętnicka, zaś w kategorii chłopców I miejsce przypadło Jaskowi Pyziakowi i Dawidowi Lechmanowi także z klasy II b. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Kategoria: Świetlica

Z początkiem stycznia 2017 r. ŚWIETLICZAKI rozpoczęły sportowy sezon zimowy w pobliskim parku. Dzieci zjeżdżały z górki na sankach, "jabłuszkach" i na tzw. "pingwinka" - te śnieżne szaleństwa przysporzyły nam radości co niemiara! Zobaczcie z resztą sami!

Kategoria: Świetlica

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów klasy 3b Jasełka, które zostały wystawione dla całej społeczności szkolnej i zaproszonych gości 22 grudnia 2016 r. Po tym wyjątkowym spotkaniu wszyscy rozeszli się do sal, w których przy pięknie udekorowanych stołach złożyli sobie życzenia podczas klasowych spotkań wigilijnych.

Kategoria: Aktualności
Scroll to top