Artykuły filtrowane wg daty: niedziela, 03 grudzień 2017

30 listopada 2017 r. Świetliczaki poznały kolejny styl taneczny - jakim był hip-hop. Zajęcia odbyły się w Egurrola Dance Studio. Po wyczerpującej rozgrzewce, przyszedł czas na naukę układu hip- hopowego! Jak się szybko okazało hip-hop wcale nie jest taki prosty! Szkoda, że godzina tak szybko minęła. Każdy czuł niedosyt i już myślał o kolejnych zajęciach!

Kategoria: Świetlica

To był wyjątkowy piątek - uczniowie z klasy I b zorganizowały URODZINY MISIA. Z tej okazji zaprosili wielu znajomych i przyjaciół. Przy stole zasiadły dzieci wraz z drewnianymi kukiełkami, zrobionymi specjalnie na tę okazję. Przyjęci nie mogło obyć się bez smacznego ciasta i urodzinowej piosenki. To były wspaniałe urodziny!!!

22 listopada 2017 r. uczniowie klas 1 b i 2 a rozpoczęli już przygotowania do Świat Bożego Narodzenia. Tego dnia dzieciaki odwiedziły Fabrykę Ozdób w Piotrkowie Trybunalskim. Tam najpierw dowiedziały się jak powstają najpopularniejsze ozdoby na choinkę - bombki, a następnie każdy mógł ozdobić własnoręcznie cztery szklane bańki, które mógł zabrać do domu. Powstały bardzo ciekawe i oryginalne prace. Dzieci miały także okazję zrobić zakupy w sklepie firmowym - dla wielu były to pierwsze, samodzielne zakupy!