SP 45 - Łódź

Podczas zajęć świetlicowych uczniowie klasy I i II a wzięli udział w konkursie "Pudełkowy pupil". Świetliczaki mając do dyspozycji pudełka, kolorowy papier, klej, pastele i mazaki stworzyli sylwetki swoich pupili. Na koniec każdy uczeń zaprezentował swoją pracę. I tak w świetlicy pojawiła się kocica - Emilka, chomiki - Gruby i Węgielek, króliki - Róża i Lila oraz psy - Tofik i Daisy. Jury wszystkim uczestnikom konkursu przyznało I miejsce.  Wszystkim  Świetliczakom bardzo gratulujemy!

Kategoria: Świetlica

Nadszedł czas zabaw karnawałowych. Na "sali balowej" pojawili się wszyscy uczniowie - wśród nich tego dnia było wiele księżniczek, królewiczów, rycerzy, dużo zwierząt i dziwnych stworów oraz postaci z bajek i baśni. Wszyscy goście - ci młodsi i ci nieco starsi bawili się doskonale - zobaczcie sami!

Kategoria: Aktualności

W piątek, 17 lutego 2017 r. odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników. Podczas zajęć uczniowie poznali regulamin biblioteki, czyli zasady korzystania ze zbiorów, rozwiązywali zagadki oraz wykonali pracę plastyczną z wykorzystaniem techniki orgiami.

Kategoria: Biblioteka

Reprezentacja dziewcząt i chłopców z klas V i VI  naszej szkoły wzięła  udział w kolejnych zawodach z cyklu Sześcioboju Drużynowego o Puchar Dyrektora MOSIR-u Łódź. Przygotowywaliśmy się do tych zawodów przez cały miesiąc. W trakcie rywalizacji, po zaciętej walce, w konkurencjach: "Byle nad siatką" i  "Piłka parzy",  nasi uczniowie zajęli II miejsca. Naszym najlepszym zawodnikiem podczas meczów w tenisie stołowym okazał się Jakub Kawczyński z klasy 6b, natomiast w rozgrywkach Dwóch Ogni Usportowionych najbardziej aktywni rozgrywający to Nikola Szymczak i Mateusz Fornalczyk.

Gratulujemy!!

Kategoria: Aktualności
Scroll to top