Artykuły filtrowane wg daty: środa, 19 kwiecień 2017

Szanowni Rodzice

18 kwietnia 2017r. rozpoczęła się elektroniczny nabór do klas pierwszych szkół podstawowych

na rok szkolny 2017/2018

Rekrutacja będzie trwała do 18 maja 2017 r.

W elektronicznym naborze do klas pierwszych szkół podstawowych uczestniczą jedynie szkoły publiczne prowadzone przez Miasto Łódź

Zalogowanie się do systemu elektronicznego naboru będzie możliwe po wpisaniu adresu

Rodzice zgłaszają się do szkoły z wypełnionym, wydrukowanym i podpisanym przez obojga rodziców:

ZGŁOSZENIEM - jeżeli jest to szkoła obwodowa (należy wypełnić w systemie elektronicznego naboru) wydrukować i podpisać.

WNIOSKIEM - jeżeli jest to szkoła poza obwodem zamieszkania, (wraz z dołączonymi dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów) należy wypełnić w systemie elektronicznego naboru, wydrukować, podpisać i złożyć tylko w szkole I preferencji.

W przypadku braku możliwości samodzielnego dokonania elektronicznego zapisu dziecka, zapraszamy do Sekretariatu szkoły (po wcześniejszym umówieniu się - tel: 42 616 01 53)

Szczegółowe zasady naboru i wzory dokumentów znajdują się na stronie

Urzędu Miasta Łodzi