Artykuły filtrowane wg daty: czwartek, 25 maj 2017

Dzisiaj - czyli 25 maja 2017 r. - nadszedł w końcu, ten długo przez nas oczekiwany dzień, - wypróbowaliśmy nowy sprzęt w pracowni komputerowej, który został zakupiony dzięki funduszom z Unii Europejskiej w ramach projektu "Szansa dla szkoły"!!!  ...i to jeszcze przed oficjalnym otwarciem!

Laptopy działają s u p e r!!!.... a Internet - marzenie :D

W końcu mogliśmy wykorzystać jego zasoby do stworzenia tych niesamowitych prac - zobaczcie sami! Możecie nam tylko pozazdrościć!!!!

W środę - 23 maja - wybraliśmy się na wycieczkę do Planetarium w EC1 - oczywiście w ramach projektu "Szansa dla szkoły". Obejrzeliśmy niesamowity pokaz pt.: "Gwiazdozbiory na wiosennym niebie". Prezentacja wywołała nasz podziw i zachwyt! To była niezapomniana lekcja!

D z i ę k u j e m y!!!!!!!

Uczniowie klasy IV a i IV b

W ramach projektu współfinansowanego z środków Unii Europejskiej - "Szansa dla szkoły"

w każdy czwartek w godzinach 13.00-14.30

w sali nr 29 (obok biblioteki szkolnej)

można skorzystać z porad i konsultacji psychologa.

Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.

w każdy czwartek w godzinach 13.00-14.30

w sali nr 29 (obok biblioteki szkolnej)

można skorzystać z porad i konsultacji psychologa.

Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.