Artykuły filtrowane wg daty: niedziela, 04 czerwiec 2017

Pod koniec maja uczniowie klas III uczestniczyli w kolejnych warsztatach w ramach projektu "Szansa dla szkoły". Tym razem było to galaktyczne spotkanie z klockami LEGO. Wszyscy uczestnicy wyruszyli na kosmiczną przygodę i pracując w grupach odkrywali nowe galaktyki, budowali domy, opiekowali się zwierzętami, prowadzili badania w kosmosie, a nawet prowadzili kosmiczne potyczki. Zajęcia były wspaniałe i doskonale rozwijały kreatywność i wyobraźnię uczestników.

Pod koniec maja uczniowie klas III uczestniczyli w kolejnych warsztatach w ramach projektu "Szansa dla szkoły". Tym razem było to galaktyczne spotkanie z klockami LEGO. Wszyscy uczestnicy wyruszyli na kosmiczną przygodę i pracując w grupach odkrywali nowe galaktyki, budowali domy, opiekowali się zwierzętami, prowadzili badania w kosmosie, a nawet prowadzili kosmiczne potyczki. Zajęcia były wspaniałe i doskonale rozwijały kreatywność i wyobraźnię uczestników.