Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2018
Nowi czytelnicy w bibliotece
We wtorek i w środę - 23 i 24 stycznia 2018 r. - w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie na czytelników uczniów klas I.
"Choinkowi goście" - wyniki konkursu
Przed Świętami Bożego Narodzenia na choince bibliotecznej pojawiły się wizerunki bohaterów literackich, których imiona należało odgadnąć. Z tym zadaniem bezbłędnie poradziły sobie dwie sympatyczne czytelniczki z klasy III c: Amelka Potoczak i Maja Chybicka. Filip Lewy, także z klasy III c, zajął drugie miejsce.
Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.
W grudniu 2017 r. Samorząd Uczniowski, tradycyjnie już, zorganizował konkurs na najładniej i najciekawiej udekorowaną klasę z okazji świąt Bożego Narodzenia. Tym razem temat aranżacji - "W krainie Królowej Śniegu" zainspirował uczniów do niebanalnych pomysłów.
Laureaci konkursu:
I miejsce zajęła klasa 5b
II miejsce zajęła klasa 4c
III miejsce zajęła klasa 7a
Zebrania semestralne
Zapraszamy
wszystkich Rodziców naszych uczniów na zebrania semestralne,
które odbędą się 25 stycznia 2008 r. w godz.:
klasy I-III - godz. 17.00
klasy IV-VII - godz. 18.00
18 stycznia o godz. 12.00 w sali balowej Muzeum Pałac Herbsta odbył się finał II edycji konkursu na komiks „Dzień z życia Pałacu Herbsta”. Wzięło w nim udział 13 szkół, których uczniowie przygotowali 37 prac, w tym trzy prace wykonali uczniowie naszej szkoły – członkowie koła regionalnego „Przystanek Łódź”. Wyróżnienia w konkursie otrzymały zespoły: Katarzyna Kowalczyk, Oliwia Rękorajska i Martyna Szczawińska z klasy 4b oraz Łukasz Bialik, Oskar Filipczak i Jakub Ochman z klasy 5b. Gratulujemy!
SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
Miejsce | Laureaci | Nauczyciel | Nazwa konkursu | Organizator |
I miejsce | Oliwia Michalska kl.6b | Maria Gruszecka | II Międzyszkolny Konkurs "Orto- Strofki" | SP 175 w Łodzi |
III miejsce | Martyna Lewandowska kl.6b | Maria Gruszecka | Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwa - dzieciom" | XXIX LO w Łodzi |
wyróżnienie III stopnia | Krystian Sobczyński kl.3b | Jolanta Podsiadły | Wyzwanie Matematyczne Kings | KINGS POLSKA EdTech |
wyróżnienie | Maja Kulesza kl.5b | Jolanta Ozimek | Konkurs literacki "Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie" | SP nr 46 oraz Towarzystwo Przyjaciół Łodzi |
II nagroda | Emilia Łysoniewska kl.2a | Monika Jakóbiec | " Moja pasja" | CINEMA- IMAX |
II nagroda | Alicja Majkowska kl.1a | Monika Jakóbiec | "Portret Mamy" | SP 42 w Łodzi |
III nagroda | Wiktoria Majchrzak kl.2a | Karolina Politowska | "Portret Mamy" | SP 42 w Łodzi |
kwalifikacja do finału | Aleksandra Pawlikowska kl.6b | Maria Gruszecka | Mała Olimpiada Języka Polskiego | SP 34 w Łodzi |
kwalifikacja do 2. etapu | Martyna Lewandowska kl.6b | Maria Gruszecka | Mała Olimpiada Języka Polskiego | SP 34 w Łodzi |
III nagroda | Maja Jurkiewicz kl.3a | Małgorzata Holak-Kumycz | XVI Festiwal Bibliotek Szkolnych | ŁCDNiKP |
II nagroda | Nicola Osiecka kl.3a | Małgorzata Holak-Kumycz | W świecie dzieci z Bullerbyn | SP 184 w Łodzi |
wyróżnienie | Franciszek Kuchta kl.2b | Małgorzata Żak | Pocztówka z Pałacu Herbsta | Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi |
I nagroda | Martyna Józefiak kl.2b | Małgorzata Żak | "Anioły Zentangle" | Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi |
wyróżnienie | Franciszek Kuchta kl.2b | Małgorzata Żak | "Anioły Zentangle" | Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi |
wyróżnienie | Karolina Kurowska kl.2b | Małgorzata Żak | "Anioły Zentangle" | Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi |
wyróżnienie | Hanna Krauze kl.2b | Małgorzata Żak | "Anioły Zentangle" | Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi |
wyróżnienie | Martyna Rojewska kl.2b | Małgorzata Żak | "Anioły Zentangle" | Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi |
wyróżnienie | Mikołaj Kania kl.2b | Małgorzata Żak | "Anioły Zentangle" | Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi |
wyróżnienie | Martyna Lewandowska kl.6b | Aneta Atemborska | VII Międzyszkolny Konkurs o Unii Europejskiej | SP 111 w Łodzi |
wyróżnienie | Nikola Wysoczyńska kl.6b | Aneta Atemborska | VII Międzyszkolny Konkurs o Unii Europejskiej | SP 111 w Łodzi |
III miejsce | Reprezentacja SP 45 | Jerzy Kowalczyk | Sześciobój Drużynowy o Puchar Dyrektora MOSiR-u | MOSiR Łódź |
I nagroda | Paulina Żegota kl.4b | Monika Jakóbiec | Trójbój LA | MSZS w Łodzi |
III miejsce | reprezentacja szkoły dziewcząt | Jolanta Masłowska | Sześciobój Drużynowy o Puchar Dyrektora MOSiR | MOSiR w Łodzi |
I nagroda | Aleksander Ostojski kl.2b | Małgorzata Żak | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" | SP 45 w Łodzi |
II nagroda | Natalia Janicka kl.1a | Joanna Giryn | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" | SP 45 w Łodzi |
III nagroda | Beata Styś kl.3b | Jolanta Podsiadły | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" | SP 45 w Łodzi |
Nagroda Specjalna Fundacji Urban Forms | Julia Roszczyk kl.3b | Jolanta Podsiadły | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" | SP 45 w Łodzi |
I nagroda | Rafał Ropelski kl.4a | Maria Błaszczyk | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" - grafika komputerowa | SP 45 w Łodzi |
II nagroda | Wiktoria Szeląg kl.4b | Maria Błaszczyk | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" - grafika komputerowa | SP 45 w Łodzi |
III nagroda | Łukasz Bialik kl.4b | Maria Błaszczyk | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" - grafika komputerowa | SP 45 w Łodzi |
Nagroda Specjalna Centralnego Muzeum Włókiennictwa | Julita Graczyk kl.5b | Jolanta Ozimek | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" | SP 45 w Łodzi |
wyróżnienie | Wiktor Stasiak kl.4a | Maria Błaszczyk | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" | SP 45 w Łodzi |
wyróżnienie | Daria Mirowska kl.5a | Jolanta Ozimek | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" | SP 45 w Łodzi |
- start
- Poprzedni artykuł
- 1
- 2
- 3
- 4
- Następny artykuł
- koniec