SP 45 - Łódź

We wtorek i w środę  - 23 i 24 stycznia 2018 r. - w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie na czytelników uczniów klas I.

Kategoria: Aktualności

Przed Świętami Bożego Narodzenia  na choince bibliotecznej pojawiły się wizerunki bohaterów literackich, których imiona należało odgadnąć. Z tym zadaniem bezbłędnie poradziły sobie dwie sympatyczne czytelniczki z klasy III c: Amelka Potoczak i Maja Chybicka. Filip Lewy, także z klasy III c, zajął drugie miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

Kategoria: Biblioteka

W grudniu 2017 r. Samorząd Uczniowski, tradycyjnie już, zorganizował konkurs na najładniej i najciekawiej udekorowaną klasę z okazji świąt Bożego Narodzenia. Tym razem temat aranżacji - "W krainie Królowej Śniegu" zainspirował uczniów do niebanalnych pomysłów.

Laureaci konkursu:

I miejsce zajęła klasa 5b
II miejsce zajęła klasa 4c
III miejsce zajęła klasa 7a

Kategoria: Samorząd Szkolny

Zapraszamy

wszystkich Rodziców naszych uczniów na zebrania semestralne,

które odbędą się 25 stycznia 2008 r. w godz.:

klasy I-III - godz. 17.00

klasy IV-VII - godz. 18.00

Kategoria: Aktualności

18 stycznia o godz. 12.00 w sali balowej Muzeum Pałac Herbsta odbył się finał II edycji konkursu na komiks „Dzień z życia Pałacu Herbsta”. Wzięło w nim udział 13 szkół, których uczniowie przygotowali 37 prac, w tym trzy prace wykonali uczniowie naszej szkoły – członkowie koła regionalnego „Przystanek Łódź”. Wyróżnienia w konkursie otrzymały zespoły: Katarzyna Kowalczyk, Oliwia Rękorajska i Martyna Szczawińska z klasy 4b oraz Łukasz Bialik, Oskar Filipczak i Jakub Ochman z klasy 5b. Gratulujemy!

Kategoria: Aktualności
Miejsce Laureaci Nauczyciel Nazwa konkursu Organizator
I miejsce Oliwia Michalska kl.6b Maria Gruszecka II Międzyszkolny Konkurs "Orto- Strofki" SP 175 w Łodzi
 III miejsce Martyna Lewandowska kl.6b  Maria Gruszecka  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwa - dzieciom"  XXIX LO w Łodzi
 wyróżnienie III stopnia  Krystian Sobczyński kl.3b  Jolanta Podsiadły  Wyzwanie Matematyczne Kings  KINGS POLSKA EdTech
 wyróżnienie  Maja Kulesza kl.5b  Jolanta Ozimek  Konkurs literacki "Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie"  SP nr 46 oraz Towarzystwo Przyjaciół Łodzi
 II nagroda  Emilia Łysoniewska kl.2a   Monika Jakóbiec  " Moja pasja"  CINEMA- IMAX
 II nagroda  Alicja Majkowska kl.1a    Monika Jakóbiec  "Portret Mamy"  SP 42 w Łodzi
 III nagroda  Wiktoria Majchrzak kl.2a  Karolina Politowska  "Portret Mamy"   SP 42 w Łodzi
 kwalifikacja do finału  Aleksandra Pawlikowska kl.6b   Maria Gruszecka  Mała Olimpiada Języka Polskiego   SP 34 w Łodzi
kwalifikacja do 2. etapu Martyna Lewandowska kl.6b Maria Gruszecka Mała Olimpiada Języka Polskiego  SP 34 w Łodzi
 III nagroda  Maja Jurkiewicz kl.3a Małgorzata Holak-Kumycz  XVI Festiwal Bibliotek Szkolnych  ŁCDNiKP
 II nagroda Nicola Osiecka kl.3a Małgorzata Holak-Kumycz W świecie dzieci z Bullerbyn SP 184 w Łodzi
wyróżnienie Franciszek Kuchta kl.2b Małgorzata Żak Pocztówka z Pałacu Herbsta Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi
 I nagroda  Martyna Józefiak kl.2b Małgorzata Żak  "Anioły Zentangle"  Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi
 wyróżnienie  Franciszek Kuchta kl.2b  Małgorzata Żak  "Anioły Zentangle"  Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi
 wyróżnienie  Karolina Kurowska kl.2b Małgorzata Żak  "Anioły Zentangle" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi
 wyróżnienie  Hanna Krauze kl.2b Małgorzata Żak  "Anioły Zentangle" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi
 wyróżnienie  Martyna Rojewska kl.2b Małgorzata Żak  "Anioły Zentangle" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi
 wyróżnienie  Mikołaj Kania kl.2b Małgorzata Żak  "Anioły Zentangle" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi
 wyróżnienie  Martyna Lewandowska kl.6b  Aneta Atemborska VII Międzyszkolny Konkurs o Unii Europejskiej  SP 111 w Łodzi
 wyróżnienie  Nikola Wysoczyńska kl.6b  Aneta Atemborska  VII Międzyszkolny Konkurs o Unii Europejskiej  SP 111 w Łodzi
 III miejsce  Reprezentacja SP 45  Jerzy Kowalczyk  Sześciobój Drużynowy o Puchar Dyrektora MOSiR-u  MOSiR Łódź
 I nagroda  Paulina Żegota kl.4b  Monika Jakóbiec  Trójbój LA  MSZS w Łodzi
 III miejsce  reprezentacja szkoły dziewcząt  Jolanta Masłowska  Sześciobój Drużynowy o Puchar Dyrektora MOSiR  MOSiR w Łodzi
  I nagroda  Aleksander Ostojski kl.2b  Małgorzata Żak Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"  SP 45 w Łodzi
  II nagroda  Natalia Janicka kl.1a  Joanna Giryn Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"   SP 45 w Łodzi
  III nagroda  Beata Styś kl.3b  Jolanta Podsiadły Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"   SP 45 w Łodzi
 Nagroda Specjalna Fundacji Urban Forms  Julia Roszczyk kl.3b  Jolanta Podsiadły Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"   SP 45 w Łodzi
 I nagroda  Rafał Ropelski kl.4a  Maria Błaszczyk Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" - grafika komputerowa   SP 45 w Łodzi
 II nagroda  Wiktoria Szeląg kl.4b  Maria Błaszczyk    Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" - grafika komputerowa   SP 45 w Łodzi
III nagroda Łukasz Bialik kl.4b  Maria Błaszczyk Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" - grafika komputerowa  SP 45 w Łodzi
Nagroda Specjalna Centralnego Muzeum Włókiennictwa Julita Graczyk kl.5b Jolanta Ozimek Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"  SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Wiktor Stasiak kl.4a Maria Błaszczyk Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"  SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Daria Mirowska kl.5a Jolanta Ozimek Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"  SP 45 w Łodzi

 

Kategoria: Osiągnięcia
Strona 1 z 4
Scroll to top