SP 45 - Łódź

Marzenia się spełniają ... Będziemy mieć boisko wielofunkcyjne!

W piątek, 19 października 2018 r., pani prezydent Łodzi Hanna Zdanowska ogłosiła wyniki Budżetu Obywatelskiego 2018/2019. W tej licznej grupie zwycięzców znaleźliśmy się MY - Szkoła Podstawowa nr 45. Nasz projekt uzyskał łącznie 1710 głosów. Z tej okazji chcemy gorąco podziękować Wszystkim, którzy oddali głos na NASZE MARZENIE czyli SZKOLNE WIELOFUNKCYJNE BOISKO!!!

W załączeniu dyplom-podziękowanie.

Uwaga ósmoklasisto!

Nieubłaganie zbliża się czas wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Warto już teraz zacząć zapoznawać się z informacjami dla kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020 oraz ze strukturą szkolnictwa po szkole podstawowej.

Poniżej znajdują się linki, z których warto skorzystać.

Kategoria: Artykuły
21-10-2018

Mali siłacze

W piątek, 19 października 2018 r., 10 -osobowa reprezentacja szkoły wystartowała w zawodach sportowych " Mali siłacze na maty".

W czwartek, 18 października 2018 roku, na stadionie Startu odbył się dzielnicowy turniej o puchar Tymbarka z cyklu " Z podwórka na stadion".

Z przyjemnością informujemy,

że z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Pani Wicedyrektor Maria Błaszczyk

została uhonorowana Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi

Pani Jolanta Ozimek

otrzymała  Nagrodę Łódzkiego Kuratora Oświaty

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

We wrześniu i na początku października uczniowie klas V na lekcjach techniki pracowali nad stworzeniem swoich latawców. Konstrukcję wykonali z elementów drewnianych, którą to pokryli kolorowymi bibułami, szarymi gazetami lub kawałkami tapet. Elementem zdobiącym każdego z latawców był długi kolorowy ogon.