JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 967.

Artykuły filtrowane wg daty: październik 2018

Od przyszłego tygodnia, w środy w godz. 15 - 17, w naszej szkole realizowane będą zajęcia profilaktyczne dla uczennic z klas VII i VIII pod nazwą "Za chwilę będę kobietą".

W załączeniu - program zajęć autorstwa Specjalistycznej Poradni Wspierania Rozwoju i Terapii mieszczącej się przy ulicy Hipotecznej 3/5.

W oparciu o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 października 2010 r. w sprawie organizacji roku szkolnego przypominamy, że dzień:

2 listopada 2018 r. - piątek jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W tym dniu organizujemy zajęcia opiekuńczo - wychowawcze. Dla wszystkich uczniów, których rodzice w tym dniu pracują czynna będzie świetlica szkolna w godz. 7.00-17.00. Nie ma obiadu. Jeżeli w tych dniach Państwa dziecko będzie korzystało ze świetlicy szkolnej, prosimy o przekazanie tej informacji do wychowawcy klasy lub przekazanie jej w sekretariacie szkoły.

Podczas pobytu w Biskupinie dzieci brały udział w warsztatach kulinarnych. Ich celem było własnoręczne upieczenie bułeczek drożdżowych i ubicie masełka w maselnicy. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie, wymaga świetnej organizacji i wyobraźni a ubicie masła także siły.

Kategoria: Pedagog szkolny

Grupa uczniów z naszej szkoły wraz z pedagogiem szkolnym została zaproszona w ostatni weekend października, na dwudniową wycieczkę do Biskupina. Organizatorem wyjazdu było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Kategoria: Pedagog szkolny

Marzenia się spełniają ... Będziemy mieć boisko wielofunkcyjne!

W piątek, 19 października 2018 r., Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska ogłosiła wyniki Budżetu Obywatelskiego 2018/2019. W tej licznej grupie zwycięzców znaleźliśmy się MY - Szkoła Podstawowa nr 45. Nasz projekt uzyskał łącznie 1710 głosów. Z tej okazji chcemy gorąco podziękować Wszystkim, którzy oddali głos na NASZE MARZENIE czyli SZKOLNE WIELOFUNKCYJNE BOISKO!!!

21-10-2018

Mali siłacze

W piątek, 19 października 2018 r., 10 -osobowa reprezentacja szkoły wystartowała w zawodach sportowych " Mali siłacze na maty".