SP 45 - Łódź
W kwietniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Biegu Olimpijczyka. Był to nasz drugi start w tej fantastycznej imprezie, z którą związanych jest wiele znanych osobistości ze świata sportu. Uczniowie z klas II-III startowali na dystansie 400 m, zaś z klas IV -VII musieli pokonać 1000 m. Wszyscy spisali się wspaniale, na miarę swoich możliwości. Ostatecznie najwyższe, bo 7. miejsce, w kategorii chłopców z klas II-III, zajął Borys Wagner- Bis z III a.  W kategorii dziewcząt z klas IV- VII 6. lokatę zdobyła zaś Natalia Tomczyk. Gratulujemy odważnym i za rok zapraszamy wszystkich. 
Kategoria: Aktualności

- to kolejna akcja promująca zdrowe odżywianie wśród dzieci. Smaczna i zdrowa przekąska wykonana z krakersów, chleba chrupkiego, twarożków i nowalijek to była prawdziwa uczta dla podniebienia i dla oczu - o czym przekonały się świetliczaki w miniony piątek. Frajda była tym większa, że dzieci samodzielnie ten posiłek przygotowały, no i oczywiście skonsumowały. 

Kategoria: Świetlica

Uczniowie klasy IVb – Oskar Śledziona i Krystian Sobczyński reprezentowali naszą szkołę w Konkursie Matematyczny Czar Par organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 71 im. Henryka Sienkiewicza w Łodzi. Czwartoklasiści pracowali ponad godzinę, rozwiązując łamigłówki, krzyżówki matematyczne i zadania tekstowe,  wykorzystując przy tym swoje zainteresowania matematyczne oraz szybkie i logiczne myślenie. Na zakończenie konkursu wszyscy uczestnicy brali udział w rozgrywce w bingo. To była znakomita okazja do odprężenia!

Kategoria: Konkursy

Ostatnio klasa IV B wybrała się na wyprawę w czasie. Uczniowie cofnęli się o dobre 50 lat i zasiedli w wiekowych ławach z oparciami. Pisali gęsimi piórami za pomocą atramentu z kałamarzy, klęczeli na worku z kasztanami, dostali ośle uszy i mogli usiąść w oślej ławce. Oglądali i dotykali starych globusów, elementarzy, kajetów, drewnianych piórników, a nawet mieli możliwość wypróbowania dyscypliny na własnej skórze. Zabawy i śmiechu było co niemiara. A jeśli nie wszystkie słowa były dla Was zrozumiałe, zajrzyjcie do słownika, zapytajcie dziadków albo po prostu, tak jak nasi czwartoklasiści, wybierzcie się do Muzeum Oświaty.

Kategoria: Aktualności

Dyrektor Szkoły informuje o zakończeniu ewaluacji zewnętrznej prowadzonej w dniach 26.02.- 2.03. 2018 r. przez wizytatorów Kuratorium Oświaty i możliwości zapoznania się z raportem w sekretariacie szkoły oraz pod linkiem

Kategoria: Aktualności

12 kwietnia 2018 r. - czwartek

Zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolnym zebrania z rodzicami

16.30-17.30 - konsultacje dla rodziców ucz. klas I-VII

17.15 - prezentacja fragmentu projektu "Witaj Austrio" w wykonaniu chóru szkolnego i uczniów klas VII

17.00 - zebrania w klasach I-III

18.00 - zebrania w klasach IV-VII

*zebranie rodziców klasy VII a jest odwołane z powodu choroby wychowawcy, o terminie zebrania powiadomimy w późniejszym terminie

Kategoria: Aktualności
Strona 1 z 2
Scroll to top