Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 09 kwiecień 2018

W ostatnich dniach marca uczniowie klas I, II i III wzięli udział w świąteczno-wiosennych wyścigach rzędów. Oprócz wysokiej sprawności fizycznej dzieciaki musiały wykazać się doskonałą umiejętnością układania puzzli. Po każdym wyścigu uczniowie dokładali jeden element puzzlowej układanki. Ostatecznie wszystkim klasom udało się ułożyć wielkie puzzlowe wielkanocne jajo. Efekty możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach.

W marcu uczniowie klas IV na technice i świetliczaki w świetlicy wykonywali pisanki techniką wydrapywania. Zabarwione w łupinkach cebuli jaja uczniowie wydrapywali igiełkami lub nożyczkami. Przez chwilę mogli się przenieść w czasy swoich dziadków, gdy całe rodziny zbierały się wokół stołu i tworzyły pisanki. Wspaniałe, pełne pomysłów prace mogliśmy podziwiać na wystawie przygotowanej na szkolnym korytarzu.

JAZZ już za nami

Kolejny raz świetliczaki miały niesamowitą okazję gościć w Egurrola Dance Studio. Tym razem staraliśmy się zaprzyjaźnić z jazzem. Jak się okazało, gatunek ten nie jest taki prosty w odbiorze. Lepiej daliśmy sobie radę z hip-hopem i tańcem współczesnym. Nie wyszliśmy jednak pokonani , więc jesteśmy z siebie dumni.