KONKURSY

Miejsce Laureaci Nauczyciel Nazwa konkursu Organizator
III miejsce Jan Gajda kl. 4a Magdalena Bienias VII Międzyszkolny Konkurs Literacki "Czy to bajka, czy nie bajka?" SP 65 w Łodzi
wyróżnienie Daria Potoczak kl. 5a Magdalena Bienias IX Międzyszkolny Konkurs Małych Form Literackich       SP 44 w Łodzi
II miejsce Oliwia Michalska kl. 5b Maria Gruszecka Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Orto-Strofki"       SP 175 w Łodzi
wyróżnienie Jan Gajda kl. 4a Magdalena Bienias III Międzyszkolny Konkurs Literacki "Porozmawiaj z Babcią lub Dziadkiem..." SP 54 w Łodzi
wyróżnienie Wiktoria Kowalska kl. 4a Magdalena Przybylska Konkurs kolęd i pastorałek WODN w Łodzi
II miejsce Wiktoria Kowalska kl. 4a Magdalena Przybylska Regionalny konkurs kolęd i pastorałek Państwowa Szkoła Muzyczna w Łodzi
I miejsce Zuzanna Kopeć kl. 4b Małgorzata Żak Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
Nagroda Specjalna Muzeum Włókiennictwa Michalina Kowalczyk kl. 6b Małgorzata Żak Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Lidia Sójka kl. 4b Małgorzata Żak Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Ewelina Kopeć kl. 5b Małgorzata Żak XXIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Tamara Piątkowska kl. 6b Małgorzata Żak XXIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
II miejsce Maksymilian Mączyński kl. 2c Adrianna Niedźwiecka XXIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
III miejsce Bartłomiej Baczyński kl. 2a Elżbieta Wyżykowska XXIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
Nagroda Specjalna Muzeum Włókiennictwa Antoni Kospin kl. 2b Jolanta Podsiadły XXIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Martyna Szczawińska kl. 2b Jolanta Podsiadły XXIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
II miejsce Jan Dębiński kl. 6b Maria Błaszczyk Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej   SP 45 w Łodzi
III miejsce Gabriela Górska kl. 6a Maria Błaszczyk Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej SP 45 w Łodzi
III miejsce Filip Tomys kl. 5a Anna Otto-Dutka Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Wiktoria Kowalska kl. 4a Jolanta Ozimek Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Julita Graczyk kl. 4b Jolanta Ozimek Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Wiktoria Jakubik kl. 5b Jolanta Ozimek Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Adam Kamiński kl. 5a Anna Otto-Dutka Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Tomasz Wolski kl. 5a Anna Otto-Dutka Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej SP 45 w Łodzi
III miejsce Michalska Oliwia kl. 5b Maria Gruszecka Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo-Teatralny "Sienkiewicz bliżej nas" SP 141 w Łodzi
III miejsce Martyna Lewandowska kl. 5b Maria Gruszecka Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo-Teatralny "Sienkiewicz bliżej nas" SP 141 w Łodzi
III miejsce Aleksandra Pawlikowska kl. 5b Maria Gruszecka Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo-Teatralny "Sienkiewicz bliżej nas" SP 141 w Łodzi
III miejsce Jakub Kawczyński kl. 5b Maria Gruszecka Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo-Teatralny "Sienkiewicz bliżej nas" SP 45 w Łodzi
I miejsce Jagoda Desz kl. 6b Maria Gruszecka Regionalny Konkurs Litetacki "Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie" SP 46 w Łodzi
III miejsce reprezentacja SP 45 Jerzy Kowalczyk VI Turniej o Puchar Premiera RP w piłce nożnej SZS Łódź
II miejsce reprezentacja SP 45 Jerzy Kowalczyk Orlikowa Liga Mistrzów w Rugby Tag Budowlani Łódź
III miejsce reprezentacja SP 45 Jerzy Kowalczyk Turniej Szkolna Liga Rugby Tag Budowlani Łódź
IV miejsce w Łodzi reprezentacja SP 45 Jerzy Kowalczyk Mali siłacze na maty MOSiR Łódź
IV miejsce w Łodzi reprezentacja SP 45 Jerzy Kowalczyk Bokserskie ABC finał łódzki MOSiR Łódź
I miejsce reprezentacja SP 45 Jerzy Kowalczyk Mali siłacze na maty - eliminacje dzielnicowe MOSiR Łódź
III miejsce reprezentacja SP 45 Jerzy Kowalczyk Mali siłacze na maty - finał łódzki MOSiR Łódź

KONKURSY

Miejsce Laureaci Nauczyciel Nazwa konkursu Organizator
II nagroda Katarzyna Kowalczyk kl. 1b Jolanta Podsiadły XXII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Daria Mirowska kl. 3a Jadwiga Łuczak XXII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
 wyróżnienie Wiktoria Kowalska kl. 3a  Jadwiga Łuczak  XXII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"   SP 45 w Łodzi
 wyróżnienie Julita Graczyk kl. 3b  Małgorzata Żak  XXII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"  SP 45 w Łodzi 
 wyróżnienie Konrad Andrzejewski kl. 6a  Małgorzata Nycz  XXII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"  SP 45 w Łodzi 
wyróżnienie  Jagoda Desz kl. 5b Maria Gruszecka   Konkurs plastyczno-literacki "Człowiek w zagrożeniu" Gimnazjum nr 12 
 wyróżnienie  Michalina Kowalczyk kl. 5b Maria Gruszecka   Konkurs plastyczno-literacki "Człowiek w zagrożeniu"  Gimnazjum nr 12
wyróżnienie  Maksymilian Ostalak kl. 5b Maria Gruszecka  Konkurs plastyczno-literacki "Człowiek w zagrożeniu"   Gimnazjum nr 12
wyróżnienie Wanessa Jesiołowska kl. 6b Maria Gruszecka Konkurs plastyczno-literacki "Człowiek w zagrożeniu" Gimnazjum nr 12
kwalifikacja do etapu rejonowego Krystian Ławniczak kl. 6b Anna Otto-Dutka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Łódzki Kurator Oświaty
kwalifikacja do etapu dzielnicowego Aleksandra Kordialik kl. 6a Hanna Wiśniewska XII Konkurs Matematyczny "Z Pitagorasem na Ty" Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego
II nagroda Natalia Frątczak kl. 3a Jadwiga Łuczak XIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moja bezpieczna szkoła" SP 54 w Łodzi
III nagroda Piotr Klimczak kl. 3a Jadwiga Łuczak XIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moja bezpieczna szkoła" SP 54 w Łodzi
wyróżnienie Wiktoria Kowalska kl. 3a Jadwiga Łuczak XIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moja bezpieczna szkoła" SP 54 w Łodzi
wyróżnienie Oliwia Lupas kl. 2b Joanna Giryn XIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moja bezpieczna szkoła" SP 54 w Łodzi
I nagroda Katarzyna Kowalczyk kl. 1b Maria Gruszecka Ogólnołódzki Konkurs Literacki UMŁ SP 14
I nagroda Wanessa Jesiołowska kl. 6b Maria Gruszecka Ogólnołódzki Konkurs Literacki UMŁ SP 14
III miejsce  Sylwia Kordyalik kl. 4a  Magdalena Bienias  Ogólnołódzki Konkurs dla ucz. szkół podstawowych i gimnazjów "Jak być szczęśliwym w rodzinie"   Wydział Edukacji UMŁ
wyróżnienie  Aleksandra Kordialik kl. 6a  Magdalena Bienias   Ogólnołódzki Konkurs dla ucz. szkół podstawowych i gimnazjów "Jak być szczęśliwym w rodzinie"  Wydział Edukacji UMŁ
 wyróżnienie Mateusz Chodowski kl. 6a  Magdalena Przybylska  Konkurs kolęd i pastorałek   
 wyróżnienie Aleksandra Kordialik kl. 6a  Magdalena Przybylska  Konkurs kolęd i pastorałek   
 VI miejsce w Łodzi Reprezentacja kl. IV  Jerzy Kowalczyk  Memoriał E. Lokajskiego   SP 55 w Łodzi
II miejsce Reprezentacja kl. VI Jerzy Kowalczyk Orlik Basketmania 2015 MSiT
I miejsce w dzielnicy Reprezentacja szkoły Jerzy kowalczyk BOKSERSKIE ABC MOSiR
II miejsce w dzielnicy Reprezentacja szkoły Jerzy Kowalczyk Mali Siłacze na Maty MOSiR
II miejsce w dzielnicy Reprezentacja szkoły Jerzy Kowalczyk Memoriał Pawła Gozdana MOSiR
Finalistka Aleksandra Kordialik kl. 6a Hanna Wiśniewska XII Konkurs Matematyczny "Z Pitagorasem na Ty" ŁCDNiKP
kwalifikacja do II etapu Martyna Imińska kl. 6a Jolanta Ozimek Międzyszkolny konkurs historyczno-informatyczny "Ocalmy od zapomnienia" SP 33 w Łodzi
kwalifikacja do II etapu Krystian Rojewski kl. 6a Jolanta Ozimek Międzyszkolny konkurs historyczno-informatyczny "Ocalmy od zapomnienia" SP 33 w Łodzi
III miejsce Piotr Żuraw kl. 6b Jolanta Ozimek III edycja konkursu "Jan Paweł II - Papież jako człowiek" SP 202 w Łodzi
III miejsce Aleksandra Kordialik kl. 6a Jolanta Psuja Konkurs czytelniczy "BLURB" SP 23 w Łodzi
II miejsce Krystian Ławniczak kl. 6b Małgorzata Wasilewska Przyrodnik na 12 Gimnazjum nr 12 w Łodzi
II miejsce Szymon Modrzecki kl. 6b Małgorzata Wasilewska Przyrodnik na 12 Gimnazjum nr 12 w Łodzi
 II miejsce Piotr Żuraw  Małgorzata Wasilewska  Przyrodnik na 12   Gimnazjum nr 12 w Łodzi

KONKURSY

 Miejsce Laureaci   Nauczyciel Nazwa konkursu   Organizator
III nagroda Oliwia Mazur kl. 2a Jadwiga Łuczak XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
 wyróżnienie Oliwia Siarka kl. 3b  Jolanta Podsiadły XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
 wyróżnienie Julia Miśkiewicz kl. 1a Małgorzata Cendrowicz  XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"  SP 45 W Łodzi 
wyróżnienie  Weronika Zduniak kl. 2b Małgorzata Żak  XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"   SP 45 w Łodzi
 wyróżnienie Aleksandra Fibor  kl. 2b  Małgorzata Żak XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"  SP 45 w Łodzi 
 wyróżnienie Bartosz Szymacha  kl. 3a Elżbieta Wyrzykowska  XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"  SP 45 w Łodzi 
 wyróżnienie Klaudia Krysiak kl. 2b Małgorzata Żak  XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"  SP 45 w Łodzi 
wyróżnienie Natalia Frątczak kl. 2a Jadwiga Łuczak XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Nikola Szarek kl. 3b Jolanta Podsiadły XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Nikola Wysoczyńska kl. 3b Jolanta Podsiadły XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
wyróżnienie Roksana Rybczyńska kl. 1a Małgorzata Cendrowicz XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko" SP 45 w Łodzi
 wyróżnienie Julia Kominiak kl. 3b  Jolanta Podsiadły  XXI Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"  SP 45 w Łodzi 
 I miejsce w grupie Reprezentacja dziewcząt i chłopców   Jerzy Kowalczyk IV Turniej Orlika o Puchar Premiera D. Tuska Szkolny Związek Sportowy 
II miejsce w Łodzi Reprezentacja chłopców z kl. VI Jerzy Kowalczyk Mali siłacze na maty MOSiR Łódź
V miejsce w grupie Reprezentacja chłopców z kl. V-VI Jerzy Kowalczyk Skrzydlewska Cup Joanna Skrzydlewska
II miejsce w grupie Laura Radtke kl 6a Jerzy Kowalczyk Basketmania na Orlikach Fundacja Koszykówka Polska
II miejsce w grupie Martyna Maciejewska kl. 6c Jerzy Kowalczyk Basketmania na Orlikach Fundacja Koszykówka Polska
II miejsce w grupie Alicja Stegenda kl. 6a Jerzy Kowalczyk Basketmania na Orlikach Fundacja Koszykówka Polska
II miejsce w grupie Julia Klimczyk kl. 6b Jerzy kowalczyk Basketmania na Orlikach Fundacja Koszykówka Polska
II miejsce w grupie Paulina Witczak kl. 6c Jerzy Kowalczyk Basketmania na Orlikach Fundacja Koszykówka Polska
II miejsce w grupie Natalia Kowalska kl. 6b Jerzy Kowalczyk Basketmania na Orlikach Fundacja Koszykówka Polska
II miejsce w grupie Justyna Witczak kl. 6b Jerzy Kowalczyk Basketmania na Orlikach Fundacja Koszykówka Polska
IX miejsce Julia Stelmachowicz kl. 6b Jerzy Kowalczyk Rowerada na wesoło MOTODROM, filia nr 2 w Łodzi
IX miejsce Dominik Szmigiel kl. 6b Jerzy Kowalczyk Rowerada na wesoło MOTODROM, filia nr 2 w Łodzi
IX miejsce Paweł Woźniakowski kl. 6b Jerzy Kowalczyk Rowerada na wesoło MOTODROM, filia nr 2 w Łodzi
wyróżnienie Natalia Kujawa kl. 6a Małgorzata Wieczorek-Kozub Jan Paweł II - Papieź jako człowiek SP 202 w Łodzi

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE, OGÓLNOPOLSKIE, WOJEWÓDZKIE I MIĘDZYSZKOLNE

Miejsce Laureaci Nauczyciel Nazwa konkursu Organizator
I miejsce Agnieszka Olczyk Maria Gruszecka VIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki SP nr 25 w Warszawie
I miejsce Patrycja Fibor kl.4b Magdalena Bienias "Dni Twardojańskie" VI Łódzki Festiwal Twórczości ks. Jana Twardowskiego - kategoria "Inspiracje" Gimnazjum nr 29, WDK - Dom Kultury 502
I miejsce Cichańska Klaudia, Szarwas Dominik, Stolarczyk Dawid z kl.6c Jerzy Kowalczyk Rowerada na wesoło Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi
II miejsce Agata Tkacz kl.4a Małgorzta Żak Konkurs recytatorski "Poezja z humorem" Zespól Państwowych Szkół Plastycznych im T. Makowskiego w Łodzi
II miejsce Klaudia Kustosik kl.6c Maria Gruszecka Międzyszkolny Konkurs "Nasza Lokomotywa" w Roku Juliana Tuwima - kategoria: "Potyczki literackie" - Składam wiersze jak Tuwim SP nr 54 w Łodzi
II miejsce Klaudia Justyniak  kl.4c Magdalena Bienias "Dni Twardojańskie" VI Łódzki Festiwal Twórczości ks. Jana Twardowskiego - kategoria: "Interpretacje" Gimnazjum nr 29, WDK - Dom Kultury 502
III miejsce

Emilia Andrzejewska

i Alicja Matuszewska

Maria Gruszecka VI Festiwal Twórczości Księdza Jana Twardowskiego  "Dni Twardojańskie"
III miejsce Natalia Kujawa kl.5a Maria Gruszecka „Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie" SP nr 46, Towarzystwo Przyjaciół Łodzi
wyróżnienie za pracę zespołową Julia Angiel, Zuzanna Matusiak i Agnieszka Olczyk z kl.5b
wyróżnienie Patrycja Fibor kl.4b Magdalena Bienias "Dni Twardojańskie" VI Łódzki Festiwal Twórczości ks. Jana Twardowskiego - kategoria: "Interpretacje" Gimnazjum nr 29, WDK - Dom Kultury 502
I miejsce Stasiak Wiktoria, Cichańska Klaudia, Kapituła Patrycja, Kustosik Klaudia, Szczepaniak Karolina, Górska Natalia, Królik Kinga, Kujawa Sylwia, Lejman Oliwia, Sójka Matylda, Kirakosyan Luiza, Witczak Justyna,  Kucińska Patrycja, Nurzyńska Dominika, Szuszkiewicz Edyta Jolanta Masłowska Dwa ognie usportowione dziewcząt . Zawody "Promujące kulturę fizyczną" SP nr 71 w Łodzi
III miejsce  Wanessa Jesiołowska 4c Magdalena Bienias  Międzyszkolny Konkurs "Nasza Lokomotywa" w Roku Juliana Tuwima - kategoria: "Potyczki ortograficzne SP nr 54 w Łodzi
III miejsce  Julia Angiel kl.5b Maria Gruszecka  III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Strofy o Łodzi” SP nr 29 w Łodzi
wyróżnienie Patrycja Fibor kl.4b Magdalena Bienias Międzyszkolny Konkurs "Nasza Lokomotywa" w Roku Juliana Tuwima - kategoria: "Potyczki ortograficzne" SP nr 54 w Łodzi
wyróżnienie Podsiadło Anna kl.1a Elżbieta Wyrzykowska X Międzyszkolny konkurs plastyczny "Lokotuwimotywa" SP nr 184 w Łodzi
wyróżnienie Mateusz Zieliński kl.1a XX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na temat "Szalony świat dziecięcych lat" SP nr 45 w Łodzi
wyróżnienie Krystian Kubiak kl.1a
wyróżnienie Tamara Piątkowska kl.3b Joanna Giryn XX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na temat "Szalony świat dziecięcych lat" SP nr 45 w Łodzi
wyróżnienie Andrzejewska Emilia kl.5b Joanna Laskowska XX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na temat "Szalony świat dziecięcych lat" SP nr 45 w Łodzi
wyróżnienie Martyna Maciejewska kl.5c
wyróżnienie Maja Kulesza kl.1b Małgorzata Żak X Międzyszkolny konkurs plastyczny "Lokotuwimotywa" SP nr 184 w Łodzi
wyróżnienie Zuzanna Kopeć kl.1b
wyróżnienie Wiktoria Rutkowska  kl.1b
wyróżnienie Lidia Sójka kl.1b

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE, OGÓLNOPOLSKIE, WOJEWÓDZKIE I MIĘDZYSZKOLNE

Miejsce Laureaci Nauczyciel Nazwa konkursu Organizator
nagroda specjalna Oliwia Michalska  kl.Ib Jolanta Podsiadły Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Rok Janusza Korczaka" Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli; pod patronatem prezydenta miasta Zduńska Wola, Dziennika Łódzkiego
wyróżnienie Martyna Maciejewska kl.IVc Karolina  Zmysłowska-Kutysz Konkurs recytatorski "Poezja z humorem" Publiczne Gimnazjum nr 25
wyróżnienie Martyna Maciejewska kl.IVc Karolina  Zmysłowska-Kutysz I Przeglšd Małych Form Scenicznych "Miniatura" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1
nagroda aktorska Martyna Maciejewska kl.IVc Karolina  Zmysłowska-Kutysz Wojewódzki Konkurs teatralny "Basnie, bajki i legendy krajów zjednoczonej Europy" Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi
II m. w kategorii zespołów wokalnych Chór szkolny Dominika Kobalczyk X Konkurs Piosenki i Tańca Krajów Unii Europejskiej Szkoła Podstawowa nr 22 w Łodzi
II m. w kategorii solistów Weronika Dšbrowicz kl.VIb Dominika Kobalczyk X Konkurs Piosenki i Tańca Krajów Unii Europejskiej Szkoła Podstawowa nr 22 w Łodzi
II miejsce Weronika Dąbrowicz kl.VIb
Patrycja Olczyk kl.VIb
Waleria Mamel kl.VIa
Klaudia Cichańskal kl.Vc
Karolina Szczepańskal kl.Vc
Dominika Kobalczyk Konkurs muzyczny ,,Zdrowe odżywianie to dla nas wyzwanie" Pałac Młodzieży im. J. Tuwima
II miejsce Emilia Andrzejewska kl.IVb
Aleksandra Soczawa kl.IVc
Anna Otto-Dutka 
Hanna Wiśniewska
Konkurs matematyczny "Matematyczny Czar Par" Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi
nagroda specjalna Filip Kolasa kl.IVb
Paweł Woźniakowski kl.IVc
Maria Gruszecka  Wojewódzki Konkurs Poetycki "W zrowym ciele zdrowy duch" Szkoła Podstawowa nr 116 w Łodzi
III miejsce Klaudia Cichańska kl.Vc
Dawid Stolarczyki kl.Vc
Dominik Szaewas kl.Vc
Maria Gruszecka  "Rowerada na wesoło" - turniej rowerowy Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1
II miejsce Martyna Lewandowska kl.Ib Jolanta Podsiadły Konkurs recytatorski "Strofy o Łodzi" Szkoła Podstawowa nr 29 w Łodzi
V miejsce Karolina Szczepaniak kl.Vc
Patrycja Kucińska kl.Vc
Dawid Żegota kl.Vc
Aneta Atemborska Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy Ogród Botaniczny w Łodzi
II miejsce drużyna uczniów z kl. I -VI Monika Jakóbiec
Jerzy Kowalczyk
Konkurs 5 milionów Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi
I miejsce Jakub Walczak kl.Vb Jerzy Kowalczyk Piknik sportowy Szkoła Podstawowa nr 81 w Łodzi
III miejsce drużyna dziewcząt i chłopców
Maksymilian Paluśkiewicz kl.Vc
Monika Jakóbiec
Jerzy Kowalczyk
Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska Orlik ZS nr 8
Strona 1 z 2
Scroll to top