W naszej szkole pedagogiem jest  Bogumiła Myszkowska.

Godziny pracy pedagoga szkolnego w roku szkolnym 2016/2017:

poniedziałek 10.00-15.00
wtorek 10.00-15.00
środa 10.00-15.00
czwartek 12.00-16.00
piątek 10.00-15.00

Dyżur psychologa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Łodzi ul. Motylowa 3

- p. Małgorzata Wachowska - Cybusz - poniedziałek 10.00-12.00

telefon do poradni: 42 659 15 81

Szanowni Państwo - w najbliższym czasie będą do podpisania decyzje na przyznane/ lub nie, stypendia i zasiłki szkolne. Czasu na rozliczenie faktur jest mało, bo do 5 grudnia br. musimy podsumować faktury i przekazać informacje do MOPS. Liczymy zatem na współpracę i sprawne rozliczenie się z przyznanych świadczeń. Lista rzeczy, usług, które można kupić, jest w zasadzie taka sama jak w ubiegłym roku szkolnym. Z zestawieniem kwalifikowalnych zakupów można zapoznać się na tablicy obok pokoju pedagoga.

Przy rozliczaniu najważniejsze są:

- oryginały faktur

- odpowiednio dobrane do wieku dziecka zakupy artykułów szkolnych, niezbędnych w edukacji.

Zachęcam Rodziców, aby sprawę zakupów w ramach stypendium i zasiłku szkolnego skonsultować z wychowawcą klasy.

Pedagog szkolny - Bogumiła Myszkowska

Już po raz kolejny grupa uczniów naszej szkoły, pod opieka Pani Pedagog, spędza aktywnie wolny czas - tym razem na pływalni Nowa Gdynia! Była to dla wszystkich wspaniała zabawa i rekreacja! Uczestnicy zajęć mieli do dyspozycji basen, jacuzzi i zjeżdżalnie. Grali w piłkę i siatkówkę wodną, odpoczywali i relaksowali się w jacuzzi. Ta wodna aktywność doskonale wpłynęła na dobre samopoczucie.

Wizyta na pływalni to niezawodny sposób na relaks, ukojenie nerwów redukcję stresu oraz oderwanie myśli od codziennych problemów - polecamy wszystkim, szczególnie tuż przed zakończeniem roku szkolnego!;D

Grupa uczniów z naszej szkoły pod opieka pedagoga i nauczyciela w-f wzięła udział w rajdzie po Wzniesieniach Łódzkich. Uczestnicy mieli za zadanie przejść z kijkami trasę ok 8 km, słuchając opowieści o najciekawszych miejscach na trasie. Na podstawie zdobytych informacji uczestnicy wypełniali karty konkursowe. Wśród osób z prawidłowo wypełnionymi kartami rozlosowane zostały, na koniec rajdu, nagrody w postaci pięknych albumów. Wspólny poczęstunek i pamiątkowe odznaki PTTK zakończyły tę bardzo interesującą wyprawę.

To był wspaniale spędzony czas na Wzniesieniach Łódzkich!

05-06-2017

PIKNIK

2 czerwca 2017 r. - jak co roku o tej porze grupa uczniów z klas III-VI, pod opieką pedagoga szkolnego i nauczyciela w-f, wybrała się na wędrówkę z "kijkami" po Lesie Łagiewnickim. Po wyczerpującej wędrówce wszyscy regenerowali siły przy ognisku. Najbardziej wytrwali i wysportowani uczestniczyli w zabawach sprawnościowych. Czwartoklasiści zachwyceni byli technika chodzenia nordic walking - obiecali, że na kolejną wyprawę idą już z "kijami"!

Ostatniego dnia września grupa sympatyków spacerów i nordic walking wybrała się do Ośrodka Ekologicznego w Łagiewnikach. Piękna pogoda zachęcała do ruchu na świeżym powietrzu. Po zbiórce i omówieniu zasad bezpieczeństwa wyruszyliśmy do Arturówka. Po około godzinie zmęczeni, ale pełni wrażeń dotarliśmy na miejsce i wreszcie mogliśmy zregenerować nasze siły. Odpoczynek urozmaiciło ognisko z pieczonymi kiełbaskami i gorącą herbatą z malinami. Był też oczywiście czas na zabawy ruchowe w plenerze i miłym dla oka otoczeniu.

Zachęcamy wszystkich do ruchu na świeżym powietrzu i zapraszamy na kolejne pikniki!

- Wnioski na stypendium są do pobrania u pedagoga szkolnego w godz. 9.00 - 13.00.
- Zwrot wniosków wraz z załączoną dokumentacją - 15 września br.
- Kryterium dochodowe warunkujące przyznanie stypendium wynosi 514 zł na członka rodziny.

20-04-2016

Kolonie 2016

Rodzice lub prawni opiekunowie uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej, mogą złożyć do Dyrektora Szkoły wniosek z prośbą o pomoc materialną w formie kolonii letnich.