JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 967.
30-08-2014

Stypendium szkolne lub zasiłek losowy 2014/2015

Napisane przez:

• O przyznanie stypendium może się ubiegać wyłącznie uczeń, jeżeli wysokość dochodu na osobę w jego rodzinie nie przekracza kwoty 456 zł netto. Przyznane stypendium przeznaczone jest na zakup materiałów edukacyjnych – podręczników, przyborów szkolnych, wyposażenia na lekcje wf, na lekcje informatyki (np. komputer),opłatę za Internet, strój galowy. Szczegółowy wykaz w załączniku - Informacja dot. rozliczania stypendiów.

Zasiłek przyznawany jest w sytuacji losowej (pożar mieszkania, wypadki, nagła choroba członka rodziny, śmierć rodziców itd.). Dokumenty należy składać do 2 miesięcy od zaistniałego zdarzenia.
• Wnioski o stypendium szkolne lub o zasiłek losowy można odebrać od pedagoga szkolnego codziennie w godz. 9.00 – 15.00.
• Nieprzekraczalny termin złożenia wniosku o stypendium bądź o zasiłek losowy 15 września 2014 r.
• Prosimy rodziców o wnikliwe zapoznanie się z regulaminem przyznawania świadczeń socjalnych i rzetelne dokonywanie zakupów na cele edukacyjne.

Do pobrania:
• Wniosek o stypendium