Projekt "Stać nas na więcej" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

18 czerwca 2015 r. klas V b zaprosiła swoich Rodziców w „mityczną podróż", gdyż przygotowała przedstawienie: "DEMETE R I KORA".
Inscenizacja, Galeria Mitologiczna, wystawa projektów :"Echa mitologiczne w naszym mieście" i ... radość i duma Rodziców!

Kasia Kowalczyk z 1 b zdobyła

Certyfikat Najmłodszego Uczestnika Warsztatów.

15 czerwca grupa młodych artystów kół plastycznych z naszej szkoły prowadzonych między innymi w ramach projektu „Stać nas na więcej” pojechała na plener malarski do Arboretum w Rogowie. W pięknym otoczeniu różnokolorowych roślin uczniowie malowali farbami akrylowymi to co przyciągnęło ich wzrok i poruszyło serca. Powstało wiele pięknych prac, które możecie podziwiać w GALERII ŻAKA oraz w szkole.

Uczestnicy koła plastycznego postanowiliśmy nadać zimie trochę barw ozdabiając zwyczajne słoje kolorowymi kwiatami - kolorowa radość pojawiła się nie tylko na słojach, ale było jej bardzo dużo podczas zajęć.

Wszystkie nasze prace możecie obejrzeć w Galerii Żaka.

06-06-2015

e-matematyka

Chcemy pokazać, że matematyka, to nie tylko trudne zadania, "suche liczby" i abstrakcyjne figury, ale również znakomita zabawa. Łącząc umiejętności matematyczne i komputerowe tworzymy prezentacje w programie Power Point.

W ostatnią sobotę maja zakończyła się nasza artystyczna przygoda z „Sobotą z pomysłem". W ozdobionych własnoręcznie notesach będziemy mogli zapisywać nasze pomysły na nudę! Wiemy już, że aby dobrze się bawić i tworzyć piękne rzeczy nie musimy mieś worka z pieniędzy... wystarczy dobrze rozejrzeć się wokół siebie, mieć kredki, farby nożyczki, klej i ... pomysły same przychodzą do głowy.

To był fantastycznie spędzony czas, podczas którego powstały nie tylko wyjątkowe prace zdobiące szkołę, ale i zawiązały się nowe przyjaźnie ponad podziałami klasowymi i wiekowymi.

Wszystkie nasze prace możecie obejrzeć w Galerii Żaka - Z A P R A S Z A M Y ! ! !

15 maja 2015 roku klasa 4b oraz uczniowie z 5b uczęszczający na warsztaty artystyczne w ramach projektu Stać nas na więcej odbyli ekscytującą „podróż" po teatralnej krainie.