03-11-2014

W świetlicy każdy ma talent

23 października 2014 r w świetlicy klas I odbył się konkurs " MAM TALENT". Do rywalizacji talentów zgłosiło się 22 uczniów z klas pierwszych. Prezentowali swoje zdolności w zakresie tańca i śpiewu. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 10 uczestników. Ostatecznie jury przyznało dwa pierwsze miejsca, które uzyskała  Oliwia Wardzińska i Daria Oleszczak za prezentację piosenki z filmu " Kraina lodu" oraz chłopcy Kryspin Wardziński i Kacper Minkiewicz za pokaz tańca. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe.  W składzie jury znaleźli się uczniowie klas pierwszych: Jakub Jankowski, Igor Konsiel, Wiktoria Lendzion i Sabina Józefiak. Poziom uczestników świetlicowego show była bardzo wyrównany. Zawodników nie zawiodła zgromadzona publiczność, która każdy występ nagradzała gromkimi brawami. Już teraz uczniowie trenują do kolejnego świetlicowego " MAM TALENT".

WSZYSTKIM GRATULUJEMY I CZEKAMY NA WIĘCEJ!!!!!!!!!.

Ilość odsłon: 4263 Ostatnio zmieniany: 03-11-2014