23-04-2016

„Mali Siłacze na Maty”

Napisał:

I MIEJSCE  W  TURNIEJU !

Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Lidia Sójka, Klaudia Adasiak, Gabrysia Górska, Roksana Wielechowska, Damian Łuczyński i Jakub Kospin uczestniczyli w czwartek, 21 kwietnia, w turnieju eliminacyjnym w zapasach szkół podstawowych z dzielnicy Łódź- Bałuty.

Uczniowie rywalizowali  w dwóch meczach międzyszkolnych w 5 kategoriach wagowych: do 36 kg, do 44 kg, do 52 kg, do 60 kg oraz powyżej 60 kg, biorąc udział w następujących konkurencjach:

• wypychanie przeciwnika poza pole walki;
  • przeciąganie piłki bodyball na swoje pole;
  • przechwytywanie podwieszonych na pasku przeciwnika rzepów .

Wygrywając swoje walki, zajęliśmy w turnieju I miejsce. Wszyscy nasi zawodnicy zostali udekorowani złotym medalem oraz dyplomem dla szkoły. W nagrodę za zwycięstwo awansowaliśmy do Wielkiego Łódzkiego Finału w zapasach, który odbędzie się 13 maja w hali przy ul. Małachowskiego 5/7.

Ilość odsłon: 2341 Ostatnio zmieniany: 23-04-2016