20-04-2017

III miejsce NASZEJ DRUŻYNY w zawodach o Puchar Dyrektora MOSiR

Turniej piłkarski pod nazwą "Piłka, bramka, gooool!", który odbył się w minioną środę - 12 kwietnia 2017 r., był ostatnią z sześciu konkurencji wchodzących w skład "Sześcioboju Drużynowego" o Puchar Dyrektora MOSiR. Reprezentacja naszej szkoły rywalizowała z sześcioma szkołami i w efekcie zajęła III miejsce. Szczegółowa klasyfikacja.

Turniej "Piłka, bramka, gooool!" był ostatnią z sześciu konkurencji i po jej zakończeniu nastąpiła uroczysta dekoracja uczestników. W całym turnieju nasza drużyna ustąpiła miejsca tylko drużynom z - SP nr 19 i SP nr 35 i w efekcie  klasyfikacji końcowej zajęliśmy III miejsce. Medale i puchary wręczała zawodnikom Pani Iwona Safianowska - Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Gratulujemy NASZYN ZAWODNIKOM i ich TRENEROWI i życzymy dalszych sukcesów!

Ilość odsłon: 2595 Ostatnio zmieniany: 03-05-2017