02-06-2011

1 czerwca 2011r. Dzień Dziecka - Dzień Sportu

W naszej szkole uczniowie spędzili Dzień Dziecka bardzo aktywnie, a to za sprawą nauczycieli wychowania fizycznego: pani Jolanty Masłowskiej i pana Jerzego Kowalczyka, którzy byli koordynatorami zorganizowanego Dnia Sportu. Każda klasa wystawiła 10-cio osobową drużynę i rywalizującą z pozostałymi w licznych konkurencjach. Uczniowie wspólnie pracowali na wynik klasy.

Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali zadania sportowe dla klas młodszych i starszych, wśród których znalazły się między innymi: rzut piłką do kosza,skoki na skakance, strzały piłeczką unihokeja do bramki, skoki na czas przez przeszkodę, czy bieg sztafetowy lub wyścig "rodzinny". Każdy mógł się sprawdzić w wybranej przez siebie konkurencji.
Dzień Sportu oczekiwany przez uczniów dostarczył im wielu atrakcji i radosnych przeżyć. Po podsumowaniu wyników odbyło się rozdanie dyplomów.

Ilość odsłon: 5839 Ostatnio zmieniany: 08-12-2022