04-11-2014

Nordic Walking

Napisał:

W ramach zajęć Miejskiego Programu Profilaktyki w piękny, słoneczny, jesienny wtorek 4 listopada po raz trzeci wybraliśmy się z grupą chętnych uczniów z naszej szkoły na spacer z kijami do nordic walking. Maszerowaliśmy przez Park Staromiejski aż do Parku Helenowskiego, w którym zorganizowane zostały wyścigi w marszu na dystansie około 60m oraz zawody we wchodzeniu pod górkę na czas.

Po pełnych atrakcji godzinnych zajęciach wróciliśmy do szkoły. Nasi uczniowie bardzo polubili tę nową dyscyplinę sportową.
Chcielibyśmy też podziękować Panu Tomaszowi Turlakiewiczowi za pomoc i opiekę podczas naszej wędrówki.
W najbliższą sobotę, o godz. 11. 00, również wybieramy się na dłuższy, dwugodzinny nordic walking. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Ilość odsłon: 2561 Ostatnio zmieniany: 05-11-2014