SP 45 - Łódź

21 marca wszyscy uczniowie klas I-III wyruszyli na poszukiwanie wiosny. Mocno wytężali oczy, uszy i nosy... Na efekty nie musieli długo czekać bo wiosna pojawiła się na nasłonecznionych trawnikach, gałązkach drzew i krzewów, śpiewie ptaków, powiewie wiosennego wiatru i promieniach słońca. Wszystkie te obserwacje zostały skrzętnie zapisane przez naszych tropicieli, którzy po powrocie do szkoły odwdzięczyli się wiośnie pięknymi pracami przedstawiającymi wiosenne kwiaty. Te piękne prace ozdabiają teraz korytarz szkolny.

Kategoria: Aktualności

Na stronie BIP naszej szkoły zostało zamieszczone Zapytanie cenowe dotyczące Modernizacji sieci internetowej w SP 45 w Łodzi oraz świadczenia usługi pomocy technicznej w zarządzaniu pracownią i siecią internetową.

W Bazie konkurencyjności znajdują się dwa zapytania ofertowe:

1. Dostawa sprzętu informatycznego

2. Wykonanie usług pedagogicznych

 

Trwa akcja "Szczęśliwe sznurówki" - szczęśliwe, bo zawiązane.
Kontynuujemy akcję „KUPON NA 20” w ramach „Bezpiecznej przerwy”, podczas której uczniowie mogą spędzać długie przerwy w sali nr 20 grając w różne gry, rysując, rozmawiając przy stolikach.
Wciąż zbieramy korki dla dzieci z Łódzkiego Hospicjum przy ul. Nastrojowej biorąc udział w akcji "Zakrętaki"
Organizujemy dni tematyczne dla uczniów i nauczycieli:
- Dzień Uśmiechu
- Dzień Pod Krawatem
- Dzień z kwiatkiem ... i mamy jeszcze wiele innych pomysłów.

Kategoria: Samorząd Szkolny
24-03-2017

Dzień Prymusa

Na zakończenie każdego semestru  Samorząd Uczniowski organizuje Dnia Prymusa czyli podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu. 13 I 2017 r. nagrodzeni zostali Prymusi klas, Prymus szkoły, Liderzy frekwencji, a specjalną nagrodę w postaci wielkiego tortu dostały najlepsze klasy 4b i 5b. Dzień Prymusa to też Dzień Dobrego Kolegi. Uhonorowani zostali również uczniowie wyróżniający się w niesieniu pomocy innym w ramach szkolnego Klubu Wolontariusza.

Kategoria: Samorząd Szkolny

Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich klas 1 - 6 konkurs na najładniej udekorowaną klasę z okazji świąt Bożego Narodzenia – „Klasa z klasą”. Dekoracje były piękne i oryginalne. W konkursie zwyciężyły klasy 2b i 6b.

Kategoria: Samorząd Szkolny

29 XI 2016 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Dyskotekę Andrzejkową. Uczniowie sami przygotowali wystrój sali i muzykę oraz andrzejkowe wróżby i konkursy.

Kategoria: Samorząd Szkolny
Strona 1 z 4
Scroll to top