SP 45 - Łódź
27-04-2017

Sukces Mai

Maja Jurkiewicz z klasy III a, z dużym powodzeniem uczestniczyła w konkursie plastycznym "Zdarzyło się w ..." zorganizowanym w ramach XVI Festiwalu Bibliotek Szkolnych. Jej praca zajęła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy Mai uzyskania tak wysokiej lokaty w konkursie

o charakterze ogólnołódzkim. 

Czy poznajecie - jakiej książki dotyczy praca Mai?

Kategoria: Biblioteka

W ostatnich dniach chętni uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w szkolnym konkursie „Pięknie czytam”. W czwartek, 20 kwietnia, w bibliotece pojawili się uczniowie klas I – III, by oczarować komisję konkursową swoją interpretacją fragmentu ulubionej książki, a w środę – 26 kwietnia, w konkursowe szranki stanęli uczniowie klas IV – VI. Łącznie do konkursu przystąpiło 39 uczniów.  A oto wyniki naszego konkursu:

Kategoria: Biblioteka

We wtorek 25 kwietnia 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował charytatywną dyskotekę „POD LWEM”. Cel dyskoteki był wyjątkowy. Zbieraliśmy środki na zakupienie wielkiego pluszowego lwa dla dzielnego jak lew Kacpra, który znajduje się pod opieką Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. W programie poza tańcem były tez konkursy: na najfajniejszą grzywę oraz .... skakanie przez obręcz, lwie ryki. Było mnóstwo dobrej zabawy, a nawet bilety miały obraz lwa.

Kategoria: Samorząd Szkolny

Turniej piłkarski pod nazwą "Piłka, bramka, gooool!", który odbył się w minioną środę - 12 kwietnia 2017 r., był ostatnią z sześciu konkurencji wchodzących w skład "Sześcioboju Drużynowego" o Puchar Dyrektora MOSiR. Reprezentacja naszej szkoły rywalizowała z sześcioma szkołami i w efekcie zajęła III miejsce. Szczegółowa klasyfikacja.

Turniej "Piłka, bramka, gooool!" był ostatnią z sześciu konkurencji i po jej zakończeniu nastąpiła uroczysta dekoracja uczestników. W całym turnieju nasza drużyna ustąpiła miejsca tylko drużynom z - SP nr 19 i SP nr 35 i w efekcie  klasyfikacji końcowej zajęliśmy III miejsce. Medale i puchary wręczała zawodnikom Pani Iwona Safianowska - Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Gratulujemy NASZYN ZAWODNIKOM i ich TRENEROWI i życzymy dalszych sukcesów!

Kategoria: Sport

Szanowni Rodzice

18 kwietnia 2017r. rozpoczęła się elektroniczny nabór do klas pierwszych szkół podstawowych

na rok szkolny 2017/2018

Rekrutacja będzie trwała do 18 maja 2017 r.

W elektronicznym naborze do klas pierwszych szkół podstawowych uczestniczą jedynie szkoły publiczne prowadzone przez Miasto Łódź

Zalogowanie się do systemu elektronicznego naboru będzie możliwe po wpisaniu adresu

https://lodz.elemento.pl

Rodzice zgłaszają się do szkoły z wypełnionym, wydrukowanym i podpisanym przez obojga rodziców:

ZGŁOSZENIEM - jeżeli jest to szkoła obwodowa (należy wypełnić w systemie elektronicznego naboru) wydrukować i podpisać.

WNIOSKIEM - jeżeli jest to szkoła poza obwodem zamieszkania, (wraz z dołączonymi dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów) należy wypełnić w systemie elektronicznego naboru, wydrukować, podpisać i złożyć tylko w szkole I preferencji.

W przypadku braku możliwości samodzielnego dokonania elektronicznego zapisu dziecka, zapraszamy do Sekretariatu szkoły (po wcześniejszym umówieniu się - tel: 42 616 01 53)

Szczegółowe zasady naboru i wzory dokumentów znajdują się na stronie

Urzędu Miasta Łodzi

 

Kategoria: Aktualności

Aleksandra Pawlikowska z klasy VI b zakwalifikowała się

do ścisłego finału

VI Małej Olimpiady Języka Polskiego!

Oleńko - serdecznie gratulujemy i trzymamy za Ciebie kciuki:D

Kategoria: Aktualności
Strona 1 z 4
Scroll to top