Artykuły filtrowane wg daty: luty 2018

Szanowni Rodzice/Opiekunowie dzieci siedmioletnich

01 marca 2018r. r. rozpoczyna się elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019:

-  ogólnodostępnych, która będzie trwała do 28 marca 2018r.

-  sportowych, która zakończy się 21 marca 2018 r.

Zalogowanie się do systemu elektronicznego naboru będzie możliwe po wpisaniu adresu:

lodz.elemento.pl

Rodzice zgłaszają się do szkoły z wypełnionym, wydrukowanym i podpisanym przez obojga rodziców:

ZGŁOSZENIEM - jeżeli jest to szkoła obwodowa (należy wypełnić w systemie elektronicznego naboru) wydrukować i podpisać.

WNIOSKIEM - jeżeli jest to szkoła poza obwodem zamieszkania, (wraz z dołączonymi dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów) należy wypełnić w systemie elektronicznego naboru, wydrukować, podpisać i  złożyć tylko w szkole I preferencji.)

Podanie o wydanie SKIEROWANIA dziecka do oddziału integracyjnego lub szkoły/placówki kształcenia specjalnego wraz z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego składa się w kancelarii Wydziału Edukacji przy ul Krzemienieckiej 2b w dniach 01.03.2018 r. – 21.03.2018 r.

Szczegółowe informacje na temat naboru do klasy I szkoły podstawowej można znaleźć na stronie UMŁ  lub TUTAJ

W przypadku braku możliwości samodzielnego dokonania elektronicznego zapisu dziecka, zapraszamy do Sekretariatu szkoły (po wcześniejszym umówieniu się - tel: 42 616 01 53)

DOKUMENTY DO POBRANIA:

16 lutego 2018 roku uczennica klasy V b Kinga Rutkowska  - wraz z grupą taneczną Egurolla Dance Studio zajęła pierwsze miejsce w międzymiastowych mistrzostwach tanecznych w kategorii hip-hop 12 – 15. Gratulujemy i cieszymy się z sukcesu Kingi :D

W I semestrze roku szkolnego 2017/2018 postawiliśmy na wolontariat, ale udało nam się kontynuować niektóre zamierzenia i rozpocząć nowe akcje:

Kategoria: Samorząd Szkolny
09-02-2018

DZIEŃ PRYMUSA

26 STYCZNIA 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Prymusa dla uczniów klas IV - VII.
Podsumowaliśmy nasze dokonania w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. Nagrody i wyróżnienia odebrali:
Prymus Szkoły - Martyna Lewandowska z klasy 7b
Prymusi klas: 4a Nikola Osiecka, 4b Julia Roszczyk, 4c Przemysław Soból, 5a - Witold Fordoński, 5b - Oskar Filipczak, 6a - Wiktoria Kowalska, 6b - Julia Szczawińska i Agnieszka Żuraw, 7a - Tomasz Wolski i 7b Aleksandra Pawlikowska
Liderzy frekwencji (100% obecności) - Aleksandra Zaręba z kl. 5a, Jan Gajda z klasy 6a i Adam Kamiński z klasy 7a oraz laureaci szkolnych konkursów z języka polskiego i języka angielskiego.

Klasa IV c przypomniała zasady bezpieczeństwa podczas ferii.

08-02-2018

WRACAMY!

Czas wypoczynku i "ładowania baterii" na następny okres szybko się kończy!

Do szkoły wracamy w poniedziałek -12 lutego 2018 r. Nie zapomnijcie sprawdzić plan lekcji!