Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 21 maj 2018

W zakończonym Siedmioboju Drużynowym o Puchar Dyrektora MOSir-u Łódź zajęliśmy III miejsce!

W rozgrywkach uczestniczyliśmy przez siedem kolejnych miesięcy. Za każdym razem rywalizowaliśmy w innej konkurencji. Ostatnią był turniej piłki nożnej, w którym też zajęliśmy III miejsce. Nagroda dla naszych zawodników był okazały puchar , dyplom i to z czego wszyscy najbardziej się ucieszyli - darmowy karnet na wejście do kręgielni w Manufakturze.

Wszystkim bardzo gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Kategoria: Sport

20 kwietnia 2018 r. na terenie Lasu Łagiewnickiego odbył się Rajd Ekologiczny, związany ze zbliżającym się Dniem Ziemi. Uczestnikami byli uczniowie klas VI. Podczas gry terenowej uczniowie rozwiązywali różne zadania promujące ekologię i ochronę naszej Ziemi. Po wyczerpującym teście z wiedzy przyrodniczej uczestnicy z ogromnym apetytem zjedli pieczone na grillu kiełbaski. Nasi uczniowie też tam byli i segregowanie śmieci i właściwe zachowanie w lesie sobie utrwalili!

Imprezę zorganizował Referat Profilaktyki Społecznej - Straży Miejskiej w Łodzi

Kategoria: Pedagog szkolny

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły biorą udział w nauce pływania oraz zabawach relaksacyjnych w wodzie na pływalni w Nowej Gdyni. Wszyscy chętnie biorą udział w tych zajęciach, bo wiadomo SPORT TO ZDROWIE -

Kategoria: Pedagog szkolny

18 kwietnia 2018 r. uczniowie klas IV brali udział w szkolnym konkursie "Raz, dwa, trzy - liczysz Ty" W potyczkach matematyczno-przyrodniczo-sportowych zwyciężyła klasa IV b. Zespołowo prowadzenie objęła grupa z Arturem Andrzejewskim, Kacprem Kaczorowskim i Oskarem Śledzioną z klasy IV b.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczniom, którzy dzielnie walczyli o cenne punkty.