Na półki biblioteki trafiły nowości książkowe świeżutkie jak wiosenna trawka.

W każdy marcowy czwartek biblioteka szkolna zapraszała chętnych uczniów do udziału w łamigłówce czytelniczej. Łącznie w zabawie udział wzięło 29. uczniów: w tym z kl. 1-4 dziesięcioro uczniów a z kl. 5-8 dziewiętnaścioro.

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczny konkurs na zakładkę do książki został rozstrzygnięty.

Po powrocie uczniów do nauki stacjonarnej, na pierwszoklasistów czekała niespodzianka.

1. Zawiesza się do odwołania:

• wolny dostęp do księgozbioru (wybraną pozycję podaje bibliotekarz),
  • korzystanie z czytelni.

2. W bibliotece podczas przerwy może przebywać 5 osób, które stosują zasady sanitarne obowiązujące w szkole (maseczka i dystans).

3. Zwracane książki należy odkładać do specjalnie oznaczonych pudeł.

Do korzystania z biblioteki zapraszamy:

• klasy 1 – 3 i 4 – codziennie, na 1., 2. i 3. przerwie,
  • klasy 5 – 8 – codziennie, na pozostałych przerwach.

Biblioteka szkolna wznawia działalność w nieco zmienionych godzinach. Chętni uczniowie mogą skorzystać ze zbiorów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00.

Zapraszamy Rodziców i uczniów, którzy jeszcze nie rozliczyli się z biblioteką szkolną do zwrotu wypożyczonych lektur i książek.

Prosimy o wchodzenie do biblioteki pojedynczo, a także o zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa.

W najbliższym czasie zostanie podany szczegółowy harmonogram zwrotu podręczników, zawierający oddzielne terminy zwrotów dla każdej klasy.