27. kwietnia uczniowie klas 7 zdawali egzamin teoretyczny i praktyczny na kartę rowerową.

Mimo niesprzyjającej pogody wykazali się ogromną determinacją, która zakończyła się sukcesem.

Miło nam zakomunikować, że 28. kwietnia 2022 r. uczniowie klas IV-VI zdobyli I miejsce  w turnieju usportowione dwa ognie.

Zaangażowanie naszej reprezentacji w zdobycie jak najwyższego miejsca  było ogromne. Trzeba nadmienić, że nasi rywale byli również niezwykle waleczni.

W piątek 13. maja, uczniowie z klas 3b, 4a i 4b uczestniczyli w festynie sportowo-rekreacyjnym organizowanym przez SP 55 w Łodzi.

Pięć dziewczynek i pięciu chłopców rywalizowało w zawodach lekkoatletycznych, a pozostali uczniowie z 3b dopingowali ich podczas startów.

W środę 11. maja reprezentacja z naszej szkoły z klas 5. i 6. wzięła udział w zawodach eliminacyjnych z rugby.

Mecze rozgrywaliśmy z następującymi szkołami: SP 51, SP Salezjanie i SP 54.

13-05-2022

Mali Siłacze

Nasi uczniowie z klas czwartych uczestniczyli we wtorek 10. maja w zawodach z mocowania.

Rozgrywali swoje walki w trzech konkurencjach: siłowania z piłką body ball, wypychania przeciwnika z maty zapaśniczej i zrywania tagów z bioder konkurenta.

Kochani!

Czy Wy wiecie co to się działo 12 kwietnia przed Wielkanocą? Otóż już Wam mówię. Uczniowie klas I i II brali udział w świątecznych wyścigach rzędów zaś uczniowie klas III sprawdzili się w rywalizacji w usportowione dwa ognie.