28-11-2019

Mała Liga Rugby Tag

Napisał:

W czwartek, 28 listopada 2019 r., reprezentacja klasy IV a wzięła udział w Turnieju Finałowym Województwa Łódzkiego w Szkolnej Lidze Rugby Tag. Mecze, które rozgrywaliśmy były bardzo zacięte i emocjonujące. Wygraliśmy trzy pierwsze pojedynki z SP 1 Łódź 5:1, z SP Dobiecin 5:3 i z SP Łobudzice 5:0.

Niestety, potem doznaliśmy porażki z SP 30 i z SP 54. Rywalizację zakończyliśmy na 3. miejscu. Cieszymy się, gdyż nasi uczniowie bardzo sumiennie i z pełnym zaangażowaniem trenowali, poświęcając swój wolny czas. Podczas dekoracji wręczono nam puchar dla szkoły, indywidualne dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla każdego z zawodników. Gratulujemy, rewanż już za rok!!!

Ilość odsłon: 333 Ostatnio zmieniany: 30-11-2019

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top