Drodzy Rodzice! Drodzy Uczniowie!

W zakładce MATERIAŁY DLA UCZNIA przedstawiać będziemy materiały do samodzielnej pracy przygotowane i aktualizowane przez nauczycieli.

Poniżej propozycje dla uczniów przygotowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Centralną Komisję Egzaminacyjną:

Szanowni Rodzice! Szanowni Uczniowie!

Poniżej prezentujemy materiały zaproponowane przez nauczycieli przedmiotów nie ujętych w tymczasowym planie lekcji. Prosimy regularnie sprawdzać niniejszy zbiór, będzie on na bieżąco uzupełniany. Zadania z poprzednich tygodni znajdują się w zakładce MATERIAŁY DLA UCZNIÓW w bocznym panelu menu Rodzice.

Uwaga! Uczeń ma obowiązek uzupełnić jeden dziennik aktywności z przedmiotów nie ujętych planem lekcji (dostępny w materiałach z informatyki) i przesłać do wychowawcy do 18 maja 2020.

Etyka

Dodatkowo prezentujemy propozycję zabaw przygotowaną przez nauczycieli świetlicy (do pobrania tutaj) oraz propozycje biblioteki szkolnej (do pobrania tutaj).

Materiały z zajęć muzyczno-ruchowych dla klasy II a (do pobrania tutaj) oraz dla klasy III a (do pobrania tutaj).

Szanowni Rodzice! Szanowni Uczniowie!

Uwaga! Uczeń ma obowiązek uzupełnić dziennik aktywności z przedmiotów nie ujętych planem lekcji (dostępny w materiałach z informatyki) i przesłać do wychowawcy.

Etyka

Materiały z zajęć muzyczno-ruchowych  (do pobrania tutaj).

Etyka

Materiały z zajęć muzyczno-ruchowych dla klasy IIa (do pobrania tutaj) oraz dla klasy IIIa (do pobrania tutaj).

Drodzy Uczniowie!

Klasy IV - V Klasy VI - VII Klasy VIII
Muzyka  ---
Plastyka  ---
Technika  ---  ---
Wychowanie fizyczne
Edukacja dla bezpieczeństwa  ---  ---
Doradztwo zawodowe  ---
Wychowanie do życia w rodzinie  ---
Etyka

Dodatkowo prezentujemy propozycję zabaw przygotowaną przez nauczycieli świetlicy (do pobrania tutaj) oraz propozycje biblioteki szkolnej (do pobrania tutaj).

Drodzy Rodzice, drodzy Uczniowie!

Poniżej zestawienie oczekiwanej aktywności uczniów w terminie do 25 marca br.

Materiały dla klas Dodatkowe materiały
Klasy 1 -3

Polecamy ciekawe materiały do pracy online (gry, komiksy, filmy)

Propozycje zabaw od pedagoga szkolnego