22-06-2020

Sukcesy w roku szkolnym 2019/2020

Napisał:
Miejsce Laureaci Nauczyciel Nazwa konkursu Organizator
wyróżnienie Natalia Frątczak,
kl. 8a
Monika Dunajczan "Bo fizyką należy się bawić - Człowiek i Księżyc" Zespół Szkół Politechnicznych w Łodzi
wyróżnienie Maja Kulesza,
kl. 8b
Monika Dunajczan "Bo fizyką należy się bawić - Człowiek i Księżyc" Zespół Szkół Politechnicznych w Łodzi
II miejsce Natalia Zaspa-Łabędzka, kl. 8a Małgorzata Żak Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Miś Uszatek zaprasza" SP nr 172 w Łodzi
nagroda Amelia Gładysz,
kl. 5b
Małgorzata Żak Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Miś Uszatek zaprasza" SP nr 172 w Łodzi
wyróżnienie Amelia Syrocka,
kl. 5b
Małgorzata Żak Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Miś Uszatek zaprasza" SP nr 172 w Łodzi
wyróżnienie Aleksandra Kwaśnik,
kl. 6a
Małgorzata Żak Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Miś Uszatek zaprasza" SP nr 172 w Łodzi
wyróżnienie Natalia Frątczak,
kl. 8b
Małgorzata Żak Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Miś Uszatek zaprasza" SP nr 172 w Łodzi
II miejsce Aleksandra Kwaśnik,
kl. 6a
Małgorzata Żak Konkurs plastyczny "Zakochany Anioł" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Piotr Sikora,
kl. 2b
Małgorzata Żak Konkurs plastyczny "Zakochany Anioł" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Bartłomiej Wacławiak,
kl. 2b
Małgorzata Żak Konkurs plastyczny "Zakochany Anioł" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Olena Topilska,
kl. 7a
Małgorzata Żak Konkurs plastyczny "Zakochany Anioł" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Natalia Zaspa-Łabędzka, kl. 8a Małgorzata Żak Konkurs plastyczny "Zakochany Anioł" Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
III miejsce  reprezentacja klasy IV Jerzy Kowalczyk Mała Liga Rugby Tag - finał wojewódzki Polski Związek Rugby
V miejsce reprezentacja klas V - VI Jerzy Kowalczyk Szkolna Liga Rugby Tag BBRC Łódź
VII miejsce reprezentacja klas VII - VIII Jerzy Kowalczyk Szkolna Liga Rugby Tag BBRC Łódź
III miejsce reprezentacja klas IV - VI Jerzy Kowalczyk Turniej 5 szkół SP nr 153 w Łodzi
finalista Oskar Filipczak,
kl. 7b
Krystian Małecki Ogólnopolski konkurs informatyczny "InfoSukces" Politechnika Łódzka
IV miejsce reprezentacja kl. 7b: Oliwier Hajduk,
Kinga Rutkowska,
Szymon Waszczak
Krystian Małecki "Statystyka w karierze" Urząd Statystyczny w Łodzi / ŁCDNiKP
wyróżnienie Maria Markiewicz,
kl. 3b
Agata Barańska Międzyszkolny konkurs plastyczny "Bajkowa zima" SP nr 48 w Łodzi
wyróżnienie Hanna Krauze,
kl. 5b
Miłosz Gliński Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur" Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
wyróżnienie Przemysław Soból,
kl. 6c
Miłosz Gliński Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur" Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
VI miejsce reprezentacja klas V - VI Monika Jakóbiec "Mali siłacze na maty" MOSiR Łódź
II miejsce reprezentacja klas IV - V Monika Jakóbiec Turniej "Z podwórka na stadion" - etap dzielnicowy Polski Związek Piłki Nożnej
II miejsce reprezentacja:
D. Siekierka, kl. 6c
W. Krupińska, kl. 5c
A. Andrzejewski, kl. 6b
O. Śledziona, kl. 6b
Monika Jakóbiec "Zwinnościowo-szybkościowy tor przeszkód" MOSiR Łódź
I miejsce reprezentacja dziewcząt z kl. III Monika Jakóbiec Mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w przeciąganiu liny (kategoria: Junior) MOSiR Łódź
I miejsce reprezentacja chłopców z kl. III Monika Jakóbiec Mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w przeciąganiu liny (kategoria: Junior) MOSiR Łódź
II miejsce reprezentacja chłopców z kl. VIII Monika Jakóbiec Mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w przeciąganiu liny MOSiR Łódź
V miejsce reprezentacja dziewcząt z kl. VIII Monika Jakóbiec Mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w przeciąganiu liny MOSiR Łódź
II miejsce reprezentacja szkoły Monika Jakóbiec Mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w przeciąganiu liny (kategoria mieszana) MOSiR Łódź
Ilość odsłon: 33 Ostatnio zmieniany: 24-06-2020
Więcej w tej kategorii: « Sukcesy w roku szkolnym 2018/2019
Scroll to top