25-03-2020

Kontakt z psychologiem szkolnym

Napisane przez: Paulina Brzozowska-Daniel
Drodzy Rodzice,

Mamy przed sobą jeszcze minimum kilka tygodni pracy zdalnej. Jest to wielkie wyzwanie dla wszystkich - uczniów, nauczycieli i rodziców. W związku z tym mogą i na pewno pojawiają się trudności, a także i frustracje. Powodem może być brak czasu, trudność w pogodzeniu pracy, nauki zdalnej, niska motywacja dzieci do nauki, brak umiejętności uczenia się, nuda, a przede wszystkim brak zwykłego kontaktu z drugim człowiekiem. Takie reakcje są normalne, natomiast poprzez utrudniony kontakt z innymi ludźmi (brak rozmowy na żywo), warto poszukać nowych metod radzenia sobie w problemowych sytuacjach. Stąd propozycja konsultacji, rozmowy.
Można się ze mną skontaktować:
  • przez dziennik elektroniczny Librus,
  • przez Messengera,
  • przez Microsoft Teams.

Przy dwóch ostatnich kanałach podam dane zainteresowanym rodzicom.
Jeżeli uczeń będzie chciał skorzystać z takiej rozmowy, proszę o taką wiadomość, to też uda się zorganizować.
Zapraszam do pisania jeżeli będą Państwo chcieli skorzystać z rozmowy audio lub video, a nie tylko przez przesyłanie wiadomości to umówimy się na konkretną godzinę i będziemy działać.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości.
Paulina Brzozowska-Daniel (psycholog szkolny)

Ilość odsłon: 80 Ostatnio zmieniany: 25-03-2020
Więcej w tej kategorii: « Oratorium dla Dorosłych