JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 967.

Grupa uczniów z naszej szkoły wraz z pedagogiem szkolnym została zaproszona w ostatni weekend października, na dwudniową wycieczkę do Biskupina. Organizatorem wyjazdu było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

- Wnioski na stypendium są do pobrania u pedagoga szkolnego w godz. 9.00 - 13.00.
- Zwrot wniosków wraz z załączoną dokumentacją - 15 września br.
- Kryterium dochodowe warunkujące przyznanie stypendium wynosi 514 zł na członka rodziny.

20-04-2016

Kolonie 2016

Rodzice lub prawni opiekunowie uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej, mogą złożyć do Dyrektora Szkoły wniosek z prośbą o pomoc materialną w formie kolonii letnich.

Masz wątpliwości czy Twoje dziecko zażywa dopalacze? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości leczenia? Wiesz wszystko o negatywnych skutkach tych niebezpiecznych substancji?
Treść informacji znajdziecie tutaj: Ministerstwo Edukacji Narodowej

Najpóźniej do dnia 15 października 2015 roku należy dostarczyć wychowawcy klasy opinię z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w sprawie dostosowania warunków i form przeprowadzenia sprawdzianu w ostatnim roku nauki w szkole (dotyczy uczniów z dysleksją rozwojową).

Szczegółowe informacje na temat sposobów i form dostosowania sprawdzianu znajdą Państwo na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi

Bogumiła Myszkowska

Informujemy, że z dniem 1 października 2015r. uległy zmianie kryteria przyznawania stypendium szkolnego.

Do 514 zł (dotychczas 456 zł) zwiększona została kwota dochodu na członka rodziny. Tyle będzie wynosił od października próg uprawniający do finansowego wsparcia w postaci stypendium.