Miejsce Laureaci Nauczyciel Nazwa konkursu Organizator
tytuł finalisty Agata Kamińska, kl. 4a Krystian Małecki Konkurs informatyczny "Historia kodem zapisana" ŁCDNiKP
wyróżnienie Przemysław Soból, kl. 5c Miłosz Gliński Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur" Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
IV miejsce reprezentacja kl. 7-8 Jerzy Kowalczyk Wyścigi rzędów MOSiR w Łodzi
V miejsce reprezentacja kl. 7-8 Jerzy Kowalczyk Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w piłce nożnej MOSiR w Łodzi
I miejsce Aleksandra Pawlikowska, kl. 8b Małgorzata Żak Anioły 2019 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Martyna Lewandowska, kl. 8b Małgorzata Żak Anioły 2019 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Natalia Frątczak, kl. 7a Małgorzata Żak Anioły 2019 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
wyróżnienie Marta Wiśniewska, kl. 7a Małgorzata Żak Anioły 2019 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3

W środowy poranek, 19 czerwca 2019 roku, odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klas ósmych. Towarzyszyli im koledzy i koleżanki z klas siódmych oraz rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Było to wyjątkowe spotkanie.

Z początkiem maja 2019 r. rozpoczęła się kampania wyborcza kandydatów na przewodniczącego lub przewodniczącą Samorządu Szkolnego. Kandydowali: Natalia Frątczak (kl. VII A), Oskar Białkowski (kl. VII A), Nikola Kaźmierczak (kl. VII B), Julia Szczawińska (kl. VII B), Olena Topilska (kl. VI A), Zofia Sokołowska (kl. VI A), Oskar Filipczak (kl. VI B), Jakub Ochman (kl. VI B), Hanna Krauze (kl. IV B) i Amelia Gładysz (kl. IV B).

Wybory przewodniczącej/ego Samorządu Szkolnego na rok szkolny 2019/2020 odbyły się w naszej szkole 6 czerwca 2019 r. (czwartek). Spośród wszystkich kandydatów najwięcej głosów uzyskała i została przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w SP 45 Nikola Kaźmierczak, a jej zastępcami Julia Szczawińska i Natalia Frątczak.

We wtorek, 26 marca 2019 r., uczniowie klas VIII wzięli udział w targach edukacyjnych zorganizowanych w Szkole Podstawowej Nr 81. Prezentowały tam swoją ofertę edukacyjną okoliczne szkoły ponadpodstawowe. Kameralna atmosfera sprzyjała nawiązaniu kontaktu z uczniami i nauczycielami prezentujących się szkół i zadawaniu pytań dotyczących specyfiki szkół, warunków rekrutacji, profili klas.

17-06-2019

U fryzjera

Salon fryzjerski „Gabriel” był celem wycieczki zawodoznawczej zrealizowanej 17 czerwca 2019 r. w ramach projektu „Lepsze perspektywy” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Dziewczęta z klas VII poznały specyfikę pracy fryzjera – stylisty.

17-06-2019

U fryzjera

Salon fryzjerski „Gabriel” był celem wycieczki zawodoznawczej zrealizowanej 17 czerwca 2019 r. w ramach projektu „Lepsze perspektywy”. Dziewczęta z klas VII poznały specyfikę pracy fryzjera – stylisty.

LISTOPAD 2018