Szanowni Rodzice! Szanowni Uczniowie!

Poniżej prezentujemy materiały zaproponowane przez nauczycieli przedmiotów nie ujętych w tymczasowym planie lekcji. Prosimy regularnie sprawdzać niniejszy zbiór, będzie on na bieżąco uzupełniany. Zadania z poprzednich tygodni znajdują się w zakładce MATERIAŁY DLA UCZNIÓW w bocznym panelu menu Rodzice.

Uwaga! Uczeń ma obowiązek uzupełnić dziennik aktywności z przedmiotów nie ujętych planem lekcji (dostępny w materiałach z informatyki) i przesłać go do wychowawcy W TERMINIE DO 12 CZERWCA za okres od 24 maja do 12 czerwca.

Wychowanie fizyczne
  • Materiał ukaże się wkrótce
Etyka

Cotygodniowe spotkania grupy etyka 4-8 odbywają się za pośrednictwem MS Teams w czwartki o godz. 14

Dodatkowo prezentujemy propozycję zabaw przygotowaną przez nauczycieli świetlicy (do pobrania tutaj) oraz propozycje biblioteki szkolnej (do pobrania tutaj).

Materiały z zajęć muzyczno-ruchowych dla klasy II a (do pobrania tutaj) i dla klasy III a (do pobrania tutaj).

Uczniowie klas V za sprawą zdalnych lekcji techniki rozpoczęli swoją przygodę z tradycyjną japońską sztuką składania papieru - origami. Jak można zauważyć na zaprezentowanych fotografiach, największą popularnością cieszyły się kraby.

Miło nam poinformować, że drużyna uczniów z klasy VII b w składzie: Szymon Waszczak, Oliwier Hajduk i Kinga Rutkowska zajęła IV miejsce w X edycji konkursu "Statystyka w karierze". Zadanie siódmoklasistów polegało na przeprowadzeniu badania ankietowego i opracowaniu jego wyników. Uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami matematycznymi i informatycznymi.

Szanowni Rodzice! Szanowni Uczniowie!

Uwaga! Uczeń ma obowiązek uzupełnić jeden dziennik aktywności z przedmiotów nie ujętych planem lekcji (dostępny w materiałach z informatyki) i przesłać do wychowawcy do 18 maja 2020.

Etyka

Materiały z zajęć muzyczno-ruchowych dla klasy II a (do pobrania tutaj) oraz dla klasy III a (do pobrania tutaj).

Szanowni Rodzice! Szanowni Uczniowie!

Uwaga! Uczeń ma obowiązek uzupełnić dziennik aktywności z przedmiotów nie ujętych planem lekcji (dostępny w materiałach z informatyki) i przesłać do wychowawcy.

Etyka

Materiały z zajęć muzyczno-ruchowych  (do pobrania tutaj).

Etyka

Materiały z zajęć muzyczno-ruchowych dla klasy IIa (do pobrania tutaj) oraz dla klasy IIIa (do pobrania tutaj).

LUTY 2020