24-09-2011

Klub Młodego Łodzianina znów działa!

Napisała:

Każdego miesiąca, w wybraną sobotę odbywać się będą wycieczki po Łodzi, a poznawanie dziejów i zabytków połączone będzie z zabawą, rekreacją i niespodzianką.

24 września 2011 r. członkowie Klubu Młodego Łodzianina w SP 45 wraz z opiekunem p. J. Ozimek brali udział w wycieczce po Starym i Nowym Rynku.

Poznawali dzieje, zabytki i ciekawe miejsca w Łodzi związane z okolicą Starego Rynku, Parku Staromiejskiego i Nowego Rynku czyli Placu Wolności. A wszystko w ramach gry ulicznej, podczas której wykonywali różne zadania, zdobywali informacje, zajadali łódzkie przysmaki, słuchali opowieści o czarownicach, a na koniec zeszli do podziemi czyli zwiedzili "Dętkę", gdzie mogli wystraszyć się ciemności i wykrzyczeć do woli.
Jak było? Zadowolone buzie uczestników mówią same za siebie.

Ilość odsłon: 3805 Ostatnio zmieniany: 24-09-2011

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top