24-09-2013

Klub Młodego Łodzianina na Starym i Nowym Rynku

Napisała:

21 września 2013 r. członkowie Klubu Młodego Łodzianina w SP 45 i przyjaciele w liczbie 25 osób wraz z opiekunami p. Jolantą Ozimek i p. Małgorzatą Wasilewską brali udział w wycieczce po Łodzi, połączonej z zabawą, rekreacją i niespodzianką.

 

Poznawali dzieje, zabytki i ciekawe miejsca naszego miasta związane z okolicą Starego Rynku, Parku Staromiejskiego i Nowego Rynku czyli Placu Wolności. A wszystko to w ramach gry ulicznej, podczas której wykonywali różne zadania, zdobywali informacje, słuchali opowieści o czarownicach. Zeszli też do podziemi czyli zwiedzili "Dętkę", gdzie mogli wystraszyć się ciemności i wykrzyczeć do woli. Zaskoczeniem było wejście do „studni” czyli jak się okazało, zabudowanego wokół kamienicami podwórka. Grupy „Żółtych” i „Czerwonych” bardzo  się starały wykonać zadania jak \ najlepiej, nawet te dodatkowe, aby zdobyć super nagrody. Wycieczka zakończyła się tradycyjnie czyli gorącą czekoladą w Manufakturze. W podsumowaniu wygrali „Czerwoni” – ludzie o wielkich sercach, bo podzielili się z „Żółtymi” nagrodą, a różnica punktów była niewielka.

Jak było? Zadowolone buzie uczestników mówią same za siebie.

 

Ilość odsłon: 2614 Ostatnio zmieniany: 26-09-2013

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LISTOPAD 2018

Scroll to top