06-12-2012

Przedstawienie „Szalony świat dziecięcych lat"

Napisała:

Klub Zielonego Poety napisał scenariusz. Wsypywaliśmy do niego, jak do czarodziejskiego wora, wciąż nowe pomysły, wymyślaliśmy dekoracje, ruch sceniczny, kostiumy /dziękujemy tu Pani Pedagog za kolorowe koszulki!/ i powstała „wybuchowa” mieszanka : balony, hulajnoga, olbrzymie piłki, skakanki, rolki, deska, batuta, cymbałki... i 113(!) innych pomysłów... Do tego śpiew, śmiech i nasza własna mała galeria obrazów...

„Graliśmy” inscenizację cztery razy. Powitaliśmy nią Gości naszego plastycznego konkursu w trakcie jego podsumowania. Dwukrotnie odbyły się przedstawienia dla naszych kolegów. I spektakl, przed którym mieliśmy największą tremę – ten, dla Rodziców. Odbył się on we wtorek – 4 XII - jako jedna z popołudniowych atrakcji, które na ten dzień przygotowała nasza szkoła.

Ilość odsłon: 3519 Ostatnio zmieniany: 06-12-2012
Więcej w tej kategorii: POECI ROKU SZKOLNEGO 2011/2012 »

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top